Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
  • Laeme tulemusi
    Ostukorvis ei ole tooteid

“Kohv – minu arvates on see üks võluvamaid ja toredamaid sõltuvusi üldse ja ma ei kavatsegi sellest loobuda!“ (Ursula Ratasepp)

Postitatud

Kui lugesime ühest naisteajakirjast, et Ursula Ratasepp unistab oma hommikukohvist juba eelmisel õhtul, pakkisime JURA F9 ja viisime selle otsejoones meie kohvi-hingesugulasele koju. Kirgliku kohvisõbra aus arvamus on tõsine teetähis kohvi-inimeste otsingutel parima kohvi juurde.

Ja siis teeb rõõmu küll, kui esimene vastus küsimusele, kuidas teie lühike kooselu JURA-ga möödus, oli: „Väga tore, kui keegi sulle ühe nupuvajutusega kohvi teeb. Ja kõik selle masina juures oli nii lihtne!“

Ursula suhe kohviga on väga kirglik: „…kohv peab olema kuum, pehme, aromaatne, kange ja mitte hapu“, kirjeldab näitlejanna lõhna ja maitse tasakaalu. Ja mõistagi ei alga ilma tassi kohvita ükski hommik – kõigepealt käsikaudu kööki, kiirelt kohv valmis, esimesed lonksud ja alles siis saab silmad lahti, et alustada päeva.

Ursula igapäevane kohvitarbimine on 1-2 tassi – kodus must kohv piimaga, kohvikus latte. Tass kohvi teatris – olgu siis proovis, etenduse eel või vaheajal – on norm. Ja Ursula ei ole iial mõistnud inimesi, kes lähevad kohvikusse ja tellivad endale tee. Mida sa sellest veest lürbid?:)

JURA F9 pakkus Ursula kodus rõõmu tervele perele – kõigepealt Ursulale latte, siis abikaasale must kohv (nojah, mille tarbimine koos JURA-ga ka märkamatult tõusis) ja lastele mõnus vahune kakao.

3 kõige suuremat, aga ka meeldivamat, üllatust:
1. Maitsevahe! See oli tõesti nii hea.
2. Masina igapäevane hooldamine oli meeldivalt lihtne.
3. Kui varem tihtilugu juhtus, et kohvitass jahtunud pooliku kohviga kraanikaussi läks, siis nüüd ei jäänud ühegi tassi põhja tilkagi.

Kui prooviaeg läbi sai ja me JURA-le järgi läksime, vaatas Ursula espressomasinat Hendriku süles ja lausus peaaegu kurva üllatusega: „Alles praegu saan aru, kui kahju mul on, et minu juurest lahkub…”
Ja see on puhas rõõm, kui kohvi-pühendunud inimene nii kenasti ütelda võtab.
Head ja väärilised tunnevad üksteist ära ja oskavad parimast lugu pidada. Aamen.

Soovitame omalt poolt minna Ursula Rataseppa kindlasti Linnateatrisse vaatama – väga-väga sümpaatne ja ärgas loojahing!

P.S. Vaata ka:
Peeter Oja muljeid JURA J85 kohta
Stella K. Wadowsky muljeid JURA J85 kohta
Lenna Kuurmaa muljeid JURA J85 kohta
Mihkel Mattiseni muljeid JURA IMPRESSA Z9 kohta
Katrin Karisma muljeid JURA E6 kohta

Gerli Rand

Sarikirjutaja ja kohvisõltlane

41 postitust

Turundab head kohvi sellise hooga, et kohvisõprade arv kasvab peatamatult ja jube kiiresti. Mõjub magnetina uutele klientidele. Paljud teejoojad pöörduvad tema pärast kohviusku.

Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!