Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
  • Laeme tulemusi
    Ostukorvis ei ole tooteid

JURA S8 meelitas Laura Põldveret flat white’iga

Postitatud

Laura Põldvere säraval ilmel ja alati-heal-väljanägemisel on kindlasti oma osa ka kohvil, sest igahommikused kohvilonksud on rutiin, mis peab olema. Olgu selleks tassike vahust cappuccinot, meeldivalt maitsekas caffe latte või uus lemmik flat white!

Mahedalt särtsaka jazzi-hingega Laura kohviarmastus algas juba lapsepõlves, vanaema kõrvalt. Kui vanaema kleidisabas salaja joodud põnevate kohvilonksude tassipõhjas oli oma uskumatud 7-8 lusikatäit suhkrut (sellist kogust ei juletud suhkrulaksu hirmus aga tassis laiali segada), siis aja jooksul on suhkru või mee kogus kohvitassis aina vähenenud. Nüüd teab Laura, et magusaine lisamine kustutab puhta kohvi maitse.

Laura kirjeldab oma kohvijoomist kui pikka naudingut – ikka lonks lonksu haaval. „Kui mina olen esimese sõõmu juures, on teistel kohv juba joodud“, kihistab Laura rääkida. „Tegelikult saan mõnusa kohvilaksu kätte juba siis, kui tunnen kohvi lõhna“, lisab naine unistades. See pole kohvile aga raske ülesanne, arvestades, et selles imejoogis leidub ju lausa tuhat aroomiühendit! Et Laurat võib pidada juba lausa kvaliteetkohvi-veteraniks, siis pätikohvi tema tassist ei leia. „Kui tead, mis on hea, siis kehvemaga ei lepi. Ma võin olla küllaltki kannatamatu, aga head asja olen nõus ootama“, muigab naine. Isegi  kui tiheda graafikuga muusiku keha nõuab väsimuse tõttu kohvi, siis päris igast tassisangast naine ei haara.

Seega läkski Laura koju üheks kuuks maitseelamusi pakkuma uhiuus iludus JURA S8 Chrome – võiks öelda, et JURA-de pärjatud staar-miss! JURA S8 peene vahu tehnoloogia ongi just see, mis Laurat võlus tema piimajookide rikastamise ja sellega piiramatu rõõmu pakkumisega. „Kuigi JURA tahab hoolitsust, nagu armas koduloom, on kohvijookide kvaliteet seda pisukest vaeva väärt. Sest kogemus JURA-ga oli tõesti suurepärane! Suurimaks üllatajaks ja koheseks lemmikuks sai põnev flat white“, kirjeldab naine uusimaid kohvielamusi. Kuna Laura naudib tõeliselt peene ja maitseka vahuga piimajooke, siis on elu õpetanud, et selle järgi tuleb tihtipeale ka kohvikuid valida. „Nüüd sain aga ühe puutega kohvimasina ekraanil lausa oma kodus kindla-peale-vahumütsiga kohvi, super!“

Pikaaegne ja reisiderohke kohvikogemus on talle õpetanud, et näiteks Itaalias ei tasu latte’t tellida – või muidu saadki tassi kuuma piima caffe latte asemel. Tihedatelt reisitiirudelt toob Laura seinataldrikute asemel suveniirideks aga hoopis ilusaid tasse. Nii on mõnus hommikukohvi kõrval meenutustes erinevatesse maailmanurkadesse rännata.

Soovime Laurale kõlavat häält, ilusaid kohvitasse ning ainult parimat kohvi!

Laura Verte

KAFO kunstnik ja kohvisõber.

19 postitust

Kõik muutub lilleks, kust ta läbi astub. KAFO müügisaaliga juhtub seda alalõpmata. Ja kirjutab koletu hästi, kui kellegagi kord kohvist jutu peale saanud. Tema reportaažid loeme läbi enne hommikusi uudiseid.

Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!