Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
  • Laeme tulemusi
    Ostukorvis ei ole tooteid

Kuidas valida endale kohvimasinat?

Postitatud


Oled otsustanud, et Sinu koju või ettevõttesse tuleb uus täisautomaatne espressomasin ja oled valiku ees – milline on just Sulle sobivaim? KAFO kohvielamuste keskuse spetsialistid annavad nõu.

        1. Tea oma vajadusi

Missuguseid kohvijooke Su peres või töökeskkonnas armastatakse? Kui palju kohvi päevas/nädalas tarbitakse?

Kui Sa neid vastuseid tead, siis lisa nüüd siia tarbimise mahtu varuks, sest Sa ostad endale kohvilahenduse ca 10 aastaks. Lapsed kasvavad selle ajaga suureks, üksikud leiavad kaaslase, kontor laieneb, sünnipäevalised harjuvad Sinu juures kiiresti head kohvi saama. Ühtlasi ei oska Sa ehk täna tahtagi kohvikumenüüs nähtud flat white, espresso macchiato, cafe au lait jms peene nimega kohvijooke? Aga tea, et niisama pikk ja mitmekesine võib olla kohvimenüü Sinu enda köögis. Sinu enda jaoks. Iga päev.

Niisiis – üks ristretto?:)

        2. Igapäevane hooldus olgu lihtne

Masinat ostes vaata, kas see tuleb puhastamiseks osadeks lahti võtta või on masinale sisse ehitatud loputus- ja puhastusprogramm, mis muudab masina omaniku töö oluliselt lihtsamaks.

        3. Hooldusvahendid olgu kättesaadavad

Sellist varianti, et kohvimasin ei vajagi hooldust ega pesu, ei ole olemas! Hea kohv käib ALATI käsikäes puhaste kohvimasinate või ka mistahes muude kohvi valmistamise vahenditega. Kohvimasinaid tuleb puhastada selleks ettenähtud ja välja töötatud vahenditega.

Kui spetsiaalseid masina hooldusvahendeid on raske leida, jääb masina hooldamine pahatihti lohakile. Ja selle tagajärjena lüheneb esiteks masina eluiga ja mis veel hullem: saab kannatada hea kohvi maitse.

Eesti inimeste nutikad kodused lahendused sidrunhappe, äädika ja soodaga aitavad mustuse vastu üsna mitmel juhul, aga paraku ei käi need vahendid kokku ei kohvimasina süsteemide ega kohvi maitsega.

        4. Garantii ja hooldus

Mis saab siis, kui tekib tehnilisi küsimusi või muresid? Professionaalne abi sel puhul peab olema käepärast!

       5. Tehniline võimekus. Mida sa selle raha eest saad?

Head masinat on võimalik seadistada vastavalt oale ja kohvijooja maitsele.
Pea meeles, et universaalset jahvatusastet ei eksisteeri ja erinevad kohvijoogid ning kohvioad vajavad erinevat seadistust. Kui kohvimasinasse juba investeerida, võiks sellest ju maksimaalselt head kohvi saada, eksole?!

       6. Mugavus

Kohvikutasemel cappuccino või caffe latte ühe nupuvajutusega? Hooldustoimingu vajadusest annab masin ise teada? Isekäivituv hooldusprogramm? Äpiga diivanilt tellitav kohvikangus?

Kaalu masinat ostes oma mugavus-soov korralikult läbi. Täna on olemas kohvikukvaliteedis kohvijookide valmistamise võimalus ühe nupuvajutusega ja masina käivitamine teisest toast äpi abil. Mõtle kümne aasta perspektiivis – missugust mugavust ootad-soovid?

       7. Disain

Kohvimasin jääb Su kööki aastateks ja see võiks ka Su silma igapäevaselt rõõmustada. Sul on valida erinevate värvide ja mudelite vahel – mõtle, kuhu Su kohvimasin paigutub ja kus ta ka sisustuselemendina Su elustiili toetab.

Aegumatu klassikaline disain mõjub värskelt ka 10 aasta pärast.

       8. Ära osta põrsast kotis!

Kui Sa ei ole kindel, milline kohvimasin oleks just Sinule õigeim valik, leia aega temaga silmast-silma kohtumiseks. KAFO kohvielamuste keskuses Tallinnas on väljas suurim valik kohvimasinaid, mida saad oma käega katsuda ja proovida sellega kohvi valmistada. Kõik masinad on töövalmis koos erinevate kohvidega. Enne ostu sooritamist vastavad müügikonsultandid Sinu küsimustele ning aitavad Sul selle õige kohvimasina välja valida.

              Kokkuvõtteks:

Kohvimasinat ostes mõtle alati pikemas perspektiivis ja investeeri kvaliteeti. Hea kohv, mugav ja töökindel masin koos esmaklassilise järelteenindusega – see võiks olla eesmärk. Vaata lisaks https://www.kafo.ee/pood/kohvimasinad/

Marielle

10 postitust

KAFO hunt kriimsilm, teeb ära kõik mis vaja teha! Lisaks leiab alati aega kohvipausideks, et nautida maitsvaid cappuccinosid.

Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!