Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
  • Laeme tulemusi
    Ostukorvis ei ole tooteid

JURA


Tippklassi kodumasinate arendaja JURA asutati 1931 aastal Šveitsi linnas nimega Niederbuchsiten (Solothurni kanton) Leo Henzirohsi poolt. Tegemist on traditsioonilise Šveitsi kaubamärgiga.

Firma peakorter asub tänaseni Niederbuchsitenis – linnas, mis asub Juura mäestiku lõunapoolses otsas. Selle mäestiku järgi, mille jalamile kodumasinaid valmistav tehas ehitati, saigi ettevõte endale nime.

JURA alustas 1930ndate suure maailma majanduskriisi ajal, eesmärgiga teha inimeste elu lihtsamaks innovatiivsete kodumasinatega, mida inimestel võiks uuenevas maailmas vaja minna. Vajalikud tundusid sellel keerulisel ajal olevat: raadiod, innnovaatilised triikrauad, leivarösterid, raudklambrid balletikingade jaoks ja – kohvimasin.

1937.a esitles JURA oma uue disainiga kohvimasinat juba maailmanäitusel. 1990. aastate keskpaigast keskendus JURA ainult espressomasinate loomisele ja  sest ajast saati kuulub maailma olulisemate espressomasinatootjate hulka.

Teerajajana automaatsete espresso-/kohvimasinate valdkonnas on JURA kuulunud alates 1980. aastate keskpaigast maailma olulisemate kodumasinatootjate hulka. Tänapäeval kasutab ettevõte oma kogemusi ja oskusteavet selleks, et luua uusi poolprofessionaalseid seadmeid kontorite ja toitlustusasutuste jaoks.

JURA on teerajaja automaatsete espresso-kohvimasinate valdkonnas ja on täna ülemaailmne tegija. JURA põhitegevus on suunatud täisautomaatsete kohvimasinate tootmisele ja arendusele nii kodu- kui äriettevõtte tarbijale.

Tänapäeval on köök muutunud avatud suhtluskohaks nii kodus kui kontoris, seal veedame aega nii pere kui külalistega. JURA´l on vaid üks eesmärk: muuta tassitäis kohvi võimalikult maitsvaks, vaatamata sellele, millise kohvisegu või röstiga on tegemist.

Saavutused, täpsus, prestiiž ja kirglik püüdlemine täiuslikkuse poole on väärtused, mida jagab JURA kaubamärgiga tema suursaadik nii Šveitsis kui kogu maailmas – Šveitsi mitmekordne Grand Slami turniiride võitja Roger Federer.

Peakorteri juures asub ja JURA röstimistehas. Aastas valmib selles röstimistehases 60 tonni eksklusiivset kohvi. Kokku valmistatakse kuute erinevat sorti kohvi, nendest World of Coffee nimeline maitse on võitnud kahel järjestikusel aastal Šveitsi Latte Art meistrivõistlustel parima espresso eripreemia.

bfsupport

81 postitust

Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!