Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
  • Laeme tulemusi
    Ostukorvis ei ole tooteid

Privaatsuspoliitika

Meile on oluline, et Sa saaksid meid usaldada ning seetõttu paneme suurt rõhku KAFO veebipoe külastajate privaatsuse kaitsmisele. Me ei küsi Sinult isiklikke andmeid, välja arvatud juhul, kui seda ise vabatahtlikult ja teadlikud avaldad. Samuti ei jaga me seda informatsiooni kolmandatele
osapooltele, välja arvatud kauba kohaletoimetamiseks vajaliku informatsiooni edastamine ning seaduses ettenähtud juhtudel.

Millist informatsiooni me üldse kogume?

Kui Sa tellid meilt kaupa, siis me küsime Sinult järgnevat informatsiooni:

  • Nimi;
  • Aadress;
  • E-posti aadress;
  • Telefoni number.

KAFO lehel liikudes on võimalik Sul ennast ka meie uudiskirja lugejaks registreerida. Sellisel juhul
küsime Sinult järgnevat informatsiooni:

  • Eesimi;
  • E-posti aadress;

Me kogume külastajate kohta sellist informatsiooni nagu külastaja IP-aadress, aeg millal lehte külastati, kust kaudu tuldi KAFO lehele, kui kaua olid veebilehel jne. Sellist informatsiooni kasutame ainult statistika tegemiseks, et muuta KAFO leht veelgi paremaks.

KAFO veebi külastades salvestab Sinu veebilehitseja ajutise faili (edaspidi: küpsis), mis võimaldab meil Sulle pakkuda personaalselt veebikasutamise kogemust ning salvestada meie lehel tehtud valikud. Samuti saame küpsise abil ajutisel kuvada Sind huvitavate toodete reklaame ja muid pakkumisi.

Kuidas informatsiooni kasutame?

Sinult saadud informatsiooni (nime, e-posti, telefoni numbrid ja vajadusel ka krediitkaardi numbrit) kasutame ainult tellimuse täitmiseks ning kui kirjutad meie veebipoes kuhugile lahtrisse enda e-posti, siis võime selle vahendusel Sinuga ühendust võtta (näiteks kui liitud uudiskirjaga või ostukorvis jääb tellimuse vormistamine pooleli).

Me jagame Sinult saadud informatsiooni kolmandatele isikutele ainult siis, kui kaup on vaja Sinuni toimetada või kui seadus seda nõuab. Nii anname logistikapartnerile Sinu telefoninumbri, nime ning vajadusel ka aadressi (pakiautomaati tellides pole seda vaja).

Kui Sa ei soovi enda andmeid meiega jagada, siis ostu sooritamiseks külasta meie esindusi:
KAFO Tallinn – Peterbrui tee 44/1  Tallinn 11316. E-R 09:00-17:00

Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!