Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
  • Laeme tulemusi
    Ostukorvis ei ole tooteid

TÜV Rheinland Certified Hygiene

Postitatud

TÜV Rheinland on 1872.aastal loodud tarbijakaitse organisatsioon, mille eesmärgiks on olla maailma parim ja sõltumatu tootmise tehnilise järelvalve, testimise, sertifitseerimise, nõustamise ning koolituse teostaja. Juba ligi poolteist sajandit tegeleb TÜV Rheinland erinevate ideelahenduste otsimisega, et tagada ohutus, kvaliteet ning majanduslik efektiivsus inimese, tootmise ja keskkonna vahel.

TÜV Rheinlandi logo kolmnurk tähistabki omavahelises seotuses olevat inimest, tehnoloogiat ja keskkonda ning lainetus tähistab järelvalvet, koolitust, haridust. Logo on tuntud ja tunnustatud üle maailma kui märk sõltumatust ning asjatundlikust hinnangust toote või tootmise kvaliteedile ja ohutusele. TÜV Rheinland sertifikaati võib taotleda ka organisatsioon.

TÜV Rheinlandi juhtlause on: Precisely Right – täpselt õige, nii peab olema.

TÜV sertifikaati kandev toode on läbinud testid ning annab ostjale sõnumi, et tegemist on väga rangete standardite järgi kontrollitud tootmise või tootega. TÜV sertifikaati kannavad tooted 75 eri riigist. Testimist teostatakse tootele korduvalt, et välistada juhuslik hinnang.

Kui sertifikaat kinnitab näiteks toote ohutust käsitlemisel ja tegemist on suure trükipressiga, siis peab olema ohutuse pärast selle seadme käivituseks vaja kahte kätt korraga, et vältida vaba käe võimalikku sattumist ohtu.

KAFO tooteportfellis kannavad TÜV Rheinland sertifikaati JURA espressomasinad.

TÜV Rheinland hügieenitestide põhjal hinnati JURA kohvimasinad täiuslikult hügieenilisteks ja neile omistati TÜV Rheinland Certified Hygiene tunnusmärk.

JURA espressomasinate innovaatiline tehnoloogia häälestab puhastusprogrammi täpselt 80 kraadisele temperatuurile. See garanteerib seadme optimaalse hügieeni ja puhtuse, ilma et peaks eemaldama gruppi ja tegema seda käsitsi. Nii vastab JURA espressomasin lubadusele „Ühe puudutusega” ja tagab samas seadme täiusliku puhtuse.

JURA on ainuke täisautomaatsete espressomasinate tootja, kes on saanud TÜV Rheinlandi sertifikaadi ülikõrgete hügieeni standardite täitmise eest. Seadmeid testiti igapäevaselt kuudepikkuse perioodi vältel, mil teadlased tegid masinatele hügieeni-alaseid analüüse ja uuringuid.

bfsupport

78 postitust

Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!