Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
  • Laeme tulemusi
    Ostukorvis ei ole tooteid

Top 5 müüti kohvikapslite kohta

Postitatud

KOHVIKAPSLID – PIDEVALT SUUREPÄRANE KOHVI KVALITEET

Kohvikapsleid seostatakse sageli mitte väga hea kvaliteediga kohviga. Alates turu odavaimatest kohvikapslitest kuni kõige keerukamate kapsliteni on need saanud erinevaid hinnanguid. Kuid selgitagem või pigem lükakem ümber levinuimad oletused, sest kohvikapslitööstus on aastatega saavutanud väga kõrge taseme.

1) „KOHVIKAPSLID EI OLE NII KVALITEETSED, KUI KOHVIOAD“

Ühest küljest võiks muidugi väitega nõustuda – kohvikapslite kvaliteet varieerub olenevalt tootjast, kohvi värskusest ja muudest aspektidest. See on üsna lihtne – kui valid mõne kehvema kvaliteediga tootja kohvikapslid või võtad poeriiulilt mõnekuulise säilivusajaga paki, siis ei saa tõesti kvaliteetset ja aromaatset kohvi tassi oodata. Kuid kui teha enne ostmist veidi uurimistööd ja valida usaldusväärne tootja, võivad tulemused tõepoolest üllatada.

Selles artiklis vaatleme lähemalt Lavazza Blue kohvikapslisüsteeme. Nende osas saame kindlalt väita, et iga kohvikapsel sisaldab värskelt jahvatatud kohviube hermeetiliselt suletud pakendis ning just sellises kindlaks määratud koguses,  mis võimaldab valmistada tõeliselt suurepärase espresso.

2) „KAPSLID SISALDAVAD ALATI MADALAMA KVALITEEDIGA KOHVI“

Kapslikohvi kvaliteedi määrab täielikult see, kes kapsleid toodab ning kust neid osta. Supermarketite riiulitel on tõepoolest leida palju erinevaid masstoodanguna valmistatud kohvikapsleid, kuid spektri teises otsas on kohvikapslite tootjad, nagu näiteks Lavazza, kes on välja töötanud suurepärase tehnoloogia, võtnud parima kohvi ja kombineerinud selle kvaliteetseks kohvikapsliks, mis tagab püsivalt suurepärase kohvi maitse ja aroomi iga kord, kui seda valmistate.

Lavazza Blue kohvikapslid ei sisalda lahustuvat kohvi ega ühtegi muud kohvitoodet. Kapslitesse on jahvatatud täpselt samad kohvioad, mida näete suurtes kohviubade pakendites.

3) „KOHVIKAPSLID EI OLE KESKKONNASÕBRALIKUD“

Supermarketites müüdavad laiatarbe kohvikapslid seda tõepoolest ei ole. Selle tulemusena satuvad iga päev sajad miljonid kohvikapslid üle maailma prügimäele. Seevastu parimad Lavazza Blue kohvikapslid on toodetud Co2 neutraalselt. Alumiiniumkork ja plastpakend on taaskasutatavad ning kohvi enda saab pärast kasutamist kapslist eraldada.

Vaata seda protsessi videost: https://www.youtube.com/watch?v=Do0KcXWe0Nw

Lisaks on kohvikapslitest turul isegi korduvtäidetavaid versioone, mida saab jäätmete täielikuks kõrvaldamiseks mitu korda kasutada.

4) „KOHVIKAPSLID ON OMA KVALITEEDI KOHTA LIIGA KALLID“

Hinnang kohvikapslite kallidusele sõltub sellest, kui suurt tähtsust omistada kohvi kvaliteedile ja nautimisele. Pole ju saladus, et kohvikapslid on kallimad kui kohvioad või jahvatatud kohv, kuid neid on kiirem, lihtsam ja mugavam kasutada. Saad ühe nupuvajutusega sekunditega hämmastavalt maitsva tassi kohvi ning kohvitegemise järgselt pole vaja enam midagi puhastada/koristada. Lisaks on kapselkohvimasinad ise ülimalt kompaktsed ja hõlpsasti kasutatavad. Kohvi valmistamisel on palju nüansse, mis mõjutavad selle maitset. See hõlmab kohvijahvatuse jämedust, kaalu, temperatuuri, ekstraheerimisaega ja ühtlast rõhku. Kapslikohvi valmistamisel kasutatakse keerulisi tehnoloogiaid, kus jahvatamisel, kaalumisel ja muudel parameetritel on spetsiifilised näitajad. Nagu ka kapselkohvimasinate endi jaoks, on tootja selgelt määratlenud kohvikapslitehnoloogiale vastavad parameetrid, nii et võite olla kindel, et maitse ja aroom on täpselt sellised, nagu olema peab.

5) „KOHVIKAPSLID ON ÜKSLUISED“

Üks levinud müüt puudutab kohvi mitmekesisust. Peab ütlema, et praegu on kohvikapslite turg muutunud väga põnevaks ja mitmekülgseks. Alustades kindlatest piirkondadest pärit kohvidega (single-origin), lõpetades orgaaniliste kohvisegudega. Maailma juhtivad kohvitootjad täiustavad end pidevalt ning otsivad uusi ja huvitavaid maitsenüansse, et kinkida kohvisõpradele iga päev midagi uut ja üllatavat. Lavazza Blue kohvikapslite tootja hoolitseb iga kohvisõbra maitsemeelte ja maitsete eest.

Siin olid 5 populaarseimat kohvikapsli müüti, mida meie kohviprofessionaalid hea meelega kõigile selgitavad. Turul saadaolevad kohvikapslisüsteemid ja kohvikapslitüübid võivad tekitada segadust, kuna neid on poelettidel palju, kuid infot suhteliselt vähe. Meie, KAFO meeskond, oleme siin, et aidata teil suures kohvimaailmas mitte segadusse sattuda! Tule Peterburi tee 44/1 ja leiame just Sulle sobiva kohvilahenduse!

Brenda

15 postitust

Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!