Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
  • Laeme tulemusi
    Ostukorvis ei ole tooteid

Sofia Rubina: “JURA on nagu iron man, kes suudab kõike!”

Postitatud

Sofia Rubina on puhastverd suurlinnainimene, kes armastab õdusaid kohvikuid koos caffe latte ja mõnusa jazziga. Kohv ei ole talle hoopiski mitte lahutamatu loomingu osa, (hommik võib vabalt ka kohvita alata!) vaid puhas nauding, mis annab hea põhjuse minna heasse kohvikussse. Nagu ka muusika ei ole tema jaoks niivõrd töö kui elustiil.

Juba varateismelisena jazzi juurde tee leidnud Sofia soovitab maitsemeele avardamiseks neile, kelle jaoks jazz tundub millegi raske või arusaamatuna: võta mõnus kohv ja hakka vaikselt kuulama 20-ndate muusikat, sealt edasi 30-ndate, 50-ndate ja nõnda aina edasi kaasaegsema jazzi poole: „Jazzi juured on nii tähtsad ja ka popmuusika on ju jazzist, soulist ja bluesist välja kujunenud.“

Sofia on tõeline suurilmakodanik, kelle laul sobib nii underground jazzklubidesse kui ka suurtele festivalidele ja ooperilavadele. Tema õpingud ulatuvad Eestist Ameeerikani ja vaid veidi aega tagasi saabus ta Estonian Dream Big Bändiga suurturneelt Hiinast. Edukas ja hinnatud.

Kohv kuulub kohviku juurde, muusika kuulub kohviku juurde, head asjad kuuluvad kokku. Nii arvas Sofia enne JURA külaskäiku tema koju.

Kui JURA kolis Sofia juurde, selgus lauljatarile, et: „JURA teeb ju perfektset lattet!  Meil tekkisid temaga lausa hommikused muinasjutulised rituaalid – latte tassis, akna taga ärkav hommik, toas tasased jazzilood…“
Sofia jaoks oli avastus, et kõik JURA juures oli nii lihtne, kiire ja mugav. Masina hooldamine kaasaarvatud. Ja seda oskas Sofia kõrgelt hinnata! Pluss lõputud valikuvõimalused, mida JURA pakub: „JURA on nagu iron man, kes suudab kõike!“

Seni valmistas Sofia kohvi kodus vaid vahel harva presskannuga ja tavaline kohvikogus päevas on 1- 2 tassi. Sofiale meeldib pehme maitsega ja piimane kohv, kuhu tavaliselt lisab ka 1 lusika suhkrut. JURA tõi kohvikutasemel kohvinaudingu koju ja see suutis üllatada küll.

Head kohvi ja muusikat!

Gerli Rand

Sarikirjutaja ja kohvisõltlane

41 postitust

Turundab head kohvi sellise hooga, et kohvisõprade arv kasvab peatamatult ja jube kiiresti. Mõjub magnetina uutele klientidele. Paljud teejoojad pöörduvad tema pärast kohviusku.

Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!