Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
  • Laeme tulemusi
    Ostukorvis ei ole tooteid

Philly Joe’s klubis teeb muusikutele kohvi JURA Z6

Postitatud

Nende kodulehel seisab:
“Jazziklubi Philly Joe’s on loodud, et muuta Eesti hea jazzmuusika inkubaatoriks ning tuua muusikud ja kuulajad kokku selle muusika jaoks päriselt sobivas keskkonnas. Mängime ainult vinüüle, anname muusikutele täieliku vabaduse ja poputame külalisi täiest jõust. Selline üks õige jazziklubi ongi. “

Jah, nii just täpselt ongi. Philly Joe’s on erilise atmosfääriga koht, mis teeb meie armsast Tallinnast maailmalinna, kus on üks jazziklubi, nagu see tõeliselt olema peab.

Klubi ehedat kvaliteeti ning jazzmuusikat edendavat tegevust tunnustas äsja suurfestival Jazzkaar, kes nimetas Philly Joe’s Jazziedendajaks 2016.

Jazzkaare peasponsorina pani KAFO välja Jazziedendaja auhinna, milleks oli JURA Z6.
See uhke espressomasin on end nüüd sisse sättinud Philly Joe’s esinejate tarbeks lavatagustes ruumides ja garanteerib muusikutele hea kohvi mil iganes.

Kas oled juba Philly Joe’s käinud? Kui veel ei ole, siis mine kindlasti. Muusikud tulevad siia kohale igast maailmaotsast ja piletihind on vägagi mõistlik. Philly Joe’s on hubane ja stiilne koht, kus live muusika saatel juua tassike kohvi sõbraga või veeta seltskonnaga reede või mõni muu õhtu. Ruume saad ka üürida, näiteks kui soovid kogu klubi oma seltskonnale reserveerida.

Nii et – enne kui hakkad õhkama New Yorgi või Berliini jazzklubide järele, astu läbi Tatari tänavalt – ja Sa hakkadki sealt läbi astuma.

Head muusikat ja kohvi!

This little jazz club is what jazz clubs are truly all about. From the cosy, intimate atmosphere to the great music – it’s a night well spent. (Internetist ühe külastaja arvamus)

 

 

Gerli Rand

Sarikirjutaja ja kohvisõltlane

41 postitust

Turundab head kohvi sellise hooga, et kohvisõprade arv kasvab peatamatult ja jube kiiresti. Mõjub magnetina uutele klientidele. Paljud teejoojad pöörduvad tema pärast kohviusku.

Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!