Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
  • Laeme tulemusi
    Ostukorvis ei ole tooteid

Miele espressomasinad nüüd KAFOs!

Postitatud

Miele kohviautomaadi kasuks otsustades on täiuslik kohvikogemus ainulaadsete naudinguhetkedega garanteeritud. Miele kohviautomaadid täiustavad mitmekülgsete kohvijookide valmistamist tänu täiuslikult häälestatud süsteemile. Te näete, tunnetate, kuulete seda, tunnete selle lõhna ja muidugi eriti selle maitset. Miele kohvimasinaid on võimalik paigaldada köögis pea igale poole – või ka elutuppa, talveaeda, kus iganes soovite nupuvajutusega lõhnavat kohvi nautida.  

Kohvimasinaid on lihtne kasutada puutetundlike nuppude või ekraani kaudu. Väheste sõrmevajutustega saate oma lemmikjoogid välja valida ja kohandada. Samal ajal on ekraan tänu selgele, valgele kirjale mustal taustal väga kergesti loetav. Kõigil täisautomaatsetel kohvimasinatel on juba tuttava OneTouch-valmistamise kõrval ka uudne OneTouch for Two-funktsioon. See funktsioon võimaldab mistahes kahe maitsva kohvijoogi samaaegset valmistamist lihtsa nupuvajutuse abil. Vastav programm käivitatakse automaatselt. Lühema valmimisaja tõttu jääb rohkem aega kahekesi nautimiseks.  

Igapäevase puhastamisega saavad nutikad seadmed peaaegu ise hakkama. Pärast igakordset piima valmistamist loputatakse piimasüsteem iseseisvalt läbi. Tilgavann, veepaak ja kohvipaksunõu on hõlpsalt eemaldatavad ja neid võib tänu ComfortCleanile pesta nõudepesumasinas. Tõhusad puhastusfunktsioonid tagavad hügieeni ja suurepärase kohvimaitse.  

Seeria CM5

Uus mudeliseeria CM5 veenab seest uuendusliku tehnika ja väljast minimalistliku modernse disainiga. Oma kompaktsuse tõttu sobilik väiksematesse köökidesse. Värvivalikust leiab tagasihoidliku grafiithalli, roosakuldse, klassikalise musta või temperamentse põldmarjapunase.  

Lisaks populaarsetele kohvijookidele nagu kohv, espresso, cappuccino ja näiteks latte macchiato, on lisaks võimalus valmistada mugavalt kannutäis kohvi vaid hetkega. Veemahuti 1,3 l ja kohviubade konteiner 200 g tagavad mugavuse igapäevaste hommikukohvide ideaalseks nautimiseks.  

Seeria CM6

Kompaktsem CM6 üllatab kasutajat lihtsuse ja mugavusega. Silmapaistev disain teeb kohvimasinast iga köögi tähe. Valige obsidiaanmusta, lootosvalge, grafiithalli, metallik või pronksi värvivariantide seast.  

Täiuslikud tulemused ja intensiivne kohviaroom- AromaticSystem funktsioon rohkemate maitsete võimaldamiseks. Miele kohvimasina dünaamiline presskamber paisub sissevoolava vee toimel. Tänu sellele segunevad kohvipulber ja vesi eriti tõhusalt ning saate veelgi aromaatsema kohvi. Nautige tuntava lisajumega oivaliselt aromaatset kohvi.  

Juba CM5 populaarsetele joogivalikutele lisanduvad juurde espresso macchiato, flat white, erinevate temperatuuride võimalusega kuum vesi teejookide valmistamiseks. Kokku lausa 21 jooki, millest peaks oma lemmiku leidma juba iga kohvinautleja. Kasutajana saate joogi valmistamise ajal muuta jooksvalt kohvijoogi vee ja piima/piimavahu koguseid. Suuremad mahutid, veemahuti 1,8 l ja kohviubade konteiner 300 g, lubavad mugavalt kasutada espressomasinas olevaid programmeeritavaid kasutajaprofiile.

Miele@home mobiiltelefonide rakendus võimaldab teil Miele koduseadmed võrku ühendada. Nii saate seadmeid seadmepõhiselt mobiilse lõppseadme ja rakenduse Miele@mobile abil mugavalt juhtida ja kontrollida.  

Seeria CM7

Miele CM7 on tehtud nautijatele, ka selle disain. Väärikas korpus kujundati selges vormikeeles klassikaliste „käpaga“ kohvimasinate stiilis. Puristlik mulje ja kvaliteetne materjal muudavad CM7-e köögi ja kontori ehteks. See on saadaval obsidiaanmusta ja säravvalgena CleanSteeli näol. Preemiummudeli CM7750 kogu esikülg on samas mustast galvaniseeritud alumiiniumist. Vastupandamatult ilus pind, mis on iseloomulikult teistsugune ning jääb silma absoluutse kvaliteediga.

CupSensor teeb teie Miele täisautomaatse kohvimasina käsitsemise lihtsamaks. Uuendus tunneb ära tassi kõrguse ja viib peadüüsi õigele positsioonile. Ideaalse kauguse läbi välditakse pritsmeid ja saavutatakse ideaalne kohvitemperatuur ning optimaalne vaht. Pärast piima valmistamist paigutatakse peadüüs 1 cm võrra kõrgemale, et takistada määrdumist.

CM7 eksklusiivne katlakivi eemaldamise programm AutoDescale hoolitseb automaatselt pika kasutusea eest. Mudeleid CM7550 ja CM7750 ei pea te keerukalt katlakivist puhastama, sest sellega saavad need ise hakkama. Miele patenteeritud leiutis: need seadmed eemaldavad katlakivi ise seadme tagaküljel asuva kasseti abil iga päev vabalt valitaval kellaajal. Nii ei saa raskesti eemaldatavat katlakivi üldse tekkida.

Mugav võõrustamine: kui tulevad külalised või määratud on koosolek, valmistab seade ühe nupuvajutusega järjest kuni 8 tassitäit kohvi otse kohvikannu. Peale selle pakub teevee võimalust, kas ühe tassi või ka terve kannu jaoks.

Lisamugavusena on võimalus Miele seadmeid seadmepõhiselt lõppseadme ja rakenduse Miele@mobile abil mugavalt juhtida ja kontrollida.

Miele espressomasinad leiate meie e-poes – Miele espressomasinad ja kõik seeriad on kasutamiseks ja tutvumiseks valmis KAFO kohvielamuste keskustes Tallinnas ja Tartus!

Indrek Kokk

Kohvielamuste keskuse spetsialist

1 postitus

Jagan Sinuga rõõmuga oma teadmisi espressomasinatest, erinevatest teistest kohvivalmistusseadmetest, kohvist ja paljust muustki. Juttu jagub pikemaks ajaks.

Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!