Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
  • Laeme tulemusi
    Ostukorvis ei ole tooteid

Üks JURA viib teiseni ehk kuidas Mart Poom JURA E8 koju tõi

Postitatud

Mart Poom on meie kuulsaim jalgpallur ja tutvustamist ei vaja. JURA Z6 läks kuuks ajaks jalgpalli-uhkusele külla ja suutis seal korraldada tõelise kohvi-tiigri-hüppe: „Isegi meie vanem poeg, kes muidu kohvi ei joo, käis aeg-ajalt endale cappuccinot tegemas“, sõnab Mart, viidates, kuidas kulges see tore kuu aega võõrustades oma koduköögis JURA Z6 espressomasinat.

Me oleme juba kogenud ennegi sellist imevärki, et põhimõtteline teejooja läheb kööki, tervitab viisakalt köögikapipealset külalist ja… järgmisel hetkel tabab end mõminal piimavahumütsiga kohvijooki(?!) nautimas. Seda JURA oskab jah – paneb ka suurima teesõbra oma valikute üle järele mõtlema, kohvitass näpus. Nagu näiteks oli ka Mardi kalli naisega, kes armsalt tunnistas, et kuigi olevat eluaegne suur teejooja, siis JURA-ga on usku muuta uskumatult kerge. „Ja masinat oli nii lihtne käsitleda, me ei pidanud kordagi telefoni haarama ja nõuandjatelt küsima, kuidas midagi teha“ muheleb Mardi abikaasa. Eks teda tulebki võtta kui truud kaaslast, kes ise kurdab, kui mõni mure südamel. Ja nagu tõeline sõber – aitab alati kohvihädast välja.

Mardi pere hommik algab ikka kohvilonksuga, mis Mardil kangem ja abikaasal õrnem. Eriti hea on, kui Mardi tassis aurab tugev Itaalia kohv, see maitseb tõeliselt hää! Pärastlõunal võib näha Mardi peos tavaliselt tassi espresso macchiato või cappucinoga kas kodus või tööl. „Jah, kofeiinil on ikka oluline ergutav roll sportlase või treeneri töö juures. 2-3 tundi enne trenni või mängu joon ikka kohvi“ tõdeb Mart. Rituaal omaette.

Midagi võluvat ja pöördumatut selle kuu ajaga, mil JURA Z6 Mart Poomi soojas kodus köögikapil pererahva kohvinupuvajutusi nautis, igatahes juhtus. Tõenäoliselt jättis JURA pere südamesse kohvitassi suuruse augu, sest nüüdsest on nende jäädavaks pereliikmeks… JURA E8!

Just nii see on. Üks JURA lihtsalt viib teiseni. Pärast kuud JURA Z6-ga tuli asi pereringis tõsiselt arutlusele ja otsustati edaspidi JURA arvata püsi-pereliikmete hulka. E8 tundus sisuka kodufoorumi järel see päris-päris oma.

Lisaks kohvigurmaanist pereisa Mardile on sellest võitnud ka pere teegurmaanid, kes saavad nüüd imelihtsalt masinast kätte tee jaoks täpselt paraja temperatuuriga vee. Pererahvas vaid nautigu!

Aah, ja kui hästi tuliuus JURA E8 disain Poomide kodukööki passib, nagu valatult!

Soovime JURA-le ja Mardile head koostööd ning perele häid kuumi jooke!

Laura Verte

KAFO kunstnik ja kohvisõber.

19 postitust

Kõik muutub lilleks, kust ta läbi astub. KAFO müügisaaliga juhtub seda alalõpmata. Ja kirjutab koletu hästi, kui kellegagi kord kohvist jutu peale saanud. Tema reportaažid loeme läbi enne hommikusi uudiseid.

Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!