Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
  • Laeme tulemusi
    Ostukorvis ei ole tooteid

Magnus Heinmets: “Vau! efekt oli JURA kohvirakenduse olemasolu – lesid diivanil ja tellid oma nuti-robot-baristalt cappuccino.”

Postitatud

Magnus Heinmetsa fotod on võrreldavad espresso shotiga – elu selgus ja värvibukett on kompresseeritud ühte hetke, mille tajumine paneb silmad särama ja käed värisema.

Mõnel lihtsalt õnnestub kõik – nii looduspildid kui pulmafotod, nii linnaruumi kui modellide portreed, nii reisikaadrid kui reklaamvideod – käelt või droonilt? – pole vahet, sobib kõik ja igast asendist. Objektiiv lihtsalt armastab vaadata suunda, kuhu Magnus pilgu pöörab.

Hea kaameramehe kohvielu on samuti edasijõudnud kohvisõbra klassist: käsitöökohv ja päritolumaakohvioad on talle hea maitse kindlapeale garantiid ning elementaarsed teadmised kohvioast, röstist, jahvatusastmest ja muudest detailidest ammu läbitud-omandatud teemad.

Samas ei mingit ülepingutamist: iga hommik käsitöökohviga ikka jännata ei viitsi. On küll suur ja oluline maitsevahe, aga mõni hommik võib ta vabalt ka lihtsamalt läbi ajada. Magnus teeb neil kahel asjal vahet – on väga hea kohvi nautimine ja siis lihtsalt kohvi kulistamine, kus peamine on see, et ta olemas oleks.

Maitseelamus versus lihtne kofeiinilaks on põhieesmärk näiteks siis, kui Magnus läheb oma parima ükssilmast sõbra kaameraga rappa, võtab kaasa sööki ja jooki napilt, aga ainult head – ja siis naudib seal looduses nii käsitöökohvi kui hääd sööki. Aga kui tuleb filmivõte, mis kestab nii umbes 6-8 öötundi, siis pole asja viriseda, kui kohv pole kohvikutasemel – hea, kui ta lihtsalt olemas on. „Töö kõrvale kohv kuidagi lihtsalt istub. Ja mistahes molutamise juurde ka.“

JURA Z6 kuu Magnus Heinmetsa köögis möödus absoluutselt ootuspäraselt – Magnus on JURA espressomasinatega varem kokku puutunud ja midagi vähemat kui väga hea kohv ta ei oodanudki. Enne JURA Z6 tulekut oli hommikukohv kas pätikas väikese piimaga või siis hoopis kohviku-americano või –cappuccino.

Aga JURA-ga ju see, et muudkui lähed ja vajutad nuppu, hommikusest tavapärasest 1 kohvitassist sai 2 ja nii kohvikusse kohvile minemise asemel ei jõudnud kaugemale kui oma kööki. Magnuse ja JURA Z6 kooselu 3 lemmiknuppu olid must kohv, cappuccino ja caffe latte ja kokkuvõtvalt ütleb Magnus: „Kui on ikka võimalust seda espressomasinat endale lubada, siis kiire elutempo juurde täiesti hindamatu kaaslane. Lisaks näeb masin hea välja, seega sisutuselement sinu köögis. Ja kohvi maitses ei pea sa kunagi pettuma.“  Vau! efekt oli  kohvirakenduse olemasolu: „…lesid diivanil ja tellid oma nuti-robot-baristalt cappuccino. Mu-gav!“

Muide, seda, et hilisõhtul kohv magada ei laseks, Magnus ei usu – tema joob oma kohvi miliganes soovib ja uinumisega ei ole sel vähimatki pistmist.

Lõpp hea, kohv hea.

Pildi sees näeme!

Gerli Rand

Sarikirjutaja ja kohvisõltlane

41 postitust

Turundab head kohvi sellise hooga, et kohvisõprade arv kasvab peatamatult ja jube kiiresti. Mõjub magnetina uutele klientidele. Paljud teejoojad pöörduvad tema pärast kohviusku.

Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!