Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
  • Laeme tulemusi
    Ostukorvis ei ole tooteid

JURA J85 käis Lenna Kuurmaal külas – “Kohvi valmistamine oli ühtäkki nii mugav ja lihtne!”

Postitatud

JURA J85 espressomasin sättis ennast kuuks ajaks sisse tuhandete lemmiklaulja Lenna Kuurmaa koduköögis ja olgu kohe ette ära öeldud, et lahkumine kujunes Lenna elukaaslase Robi jaoks emotsionaalseks – kokkukasvamine sai kiire ja südamlik, lahkumine aga kurb ja nukker.

Lenna igapäevane kohvitass saab joodud kohe hommikuse käimatõmbajana ja hilisem kohvisõõm saab võetud vaid üsna harva, enne esinemist, kui päevaväsimus peletamist nõuab.

Olgu kodus või kohvikus – Lenna hea kohvi sünonüümiks on cappuccino! Seda valmistab ta Itaaliast kaasa toodud mokakannu või presskannuga, mida katab piimavahustajaga vurritatud piim. Maitse-eelistus on samuti itaalia kohvid oma šokolaadise maitsega. Hapukad kohvid jätava külmaks. (Loe: eelistuses on araabika ja robusta segud mitte 100% araabika kohvioad)
Musta kohvi sügava maitse ja siidja piimavahu imeline kooslus on just see, mis kohvi kohviks teeb: magus piimavaht heal mustal kohvil on nagu kirss tordil.
Lenna elukaaslase Robi päevane tarbimine on ca 4 tassi. Tõeline kohvilemb, kes joob oma kohvi piimaga või võimalusel (ja viitsimisel) cappuccinot.

JURA J85 sai külalisena muusikute peres heldelt kiidusõnu: “Masina hooldamine ei saakski lihtsam olla, sest kõike, mida masin tahab, seda ta ise sulle ka ütleb.”
Funktsioonide lai valik üllatas ja rõõmustas nii Lennat ja Robi kui ka rohkeid külalisi, keda Lenna 30. sünnipäev ohtralt ligi meelitas. Lauatäis külalisi sai igaüks tellida just oma eelistatuima kohvijoogi, espressost caffe latteni – justkui väikses kodukohvikus, mida pidas üleval üksainus JURA köögikapil. Mõnus.

Salamahti võime ju loota , et ehk sellistest mõnusatest koosviibimistest ja kohvijoomistest sünnivad uued imelised laulud?

Muusikat olgu! Ja head kohvi samuti.

 

P.S. Vaata ka:
Peeter Oja muljeid JURA J85 kohta
Stella K. Wadowsky muljeid JURA J85 kohta
Mihkel Mattiseni muljeid JURA IMPRESSA Z9 kohta

Gerli Rand

Sarikirjutaja ja kohvisõltlane

41 postitust

Turundab head kohvi sellise hooga, et kohvisõprade arv kasvab peatamatult ja jube kiiresti. Mõjub magnetina uutele klientidele. Paljud teejoojad pöörduvad tema pärast kohviusku.

Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!