Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
  • Laeme tulemusi
    Ostukorvis ei ole tooteid

Kohvimasin JURA J8 muudab kohvinautimise magusaks seikluseks

Postitatud

JURA kohvimasinate uus J-seeria mudel J8 on tõeliselt muljetavaldav! See on täis tehnilisi uuendusi, mis teevad kohvi valmistamise veelgi nauditavamaks.

Üks kõige huvitavamaid uusi funktsioone on magusa vahu funktsioon, mis võimaldab lisada piimavahule oma lemmiksiirupit, et saada täiesti uus maitse. Lisaks sellele on masin varustatud Coffee Eye tassianduriga, mis tuvastab automaatselt tassi asendi ja kohandab ekraanil olevaid jookide valikuid vastavalt sellele.

J8 feature 1
JURA J8 magusa vahu funktsioon
Coffee Eye tassiandur

Kohvimasina P.A.G.2+ veski ja kaheksanda põlvkonna tõmbekamber koos 3D-tõmbeprotsessiga tagavad iga kord optimaalsed tulemused ja parima maitse. Veski suudab jälgida jahvatusastet, et tulemus oleks alati täiuslik. Olenevalt valitud joogist soovitab masin määrata jämedama või peenema jahvatusastme.

Jahvatusastme muutmine

Lisaks sellele on masinat väga lihtne hooldada, tänu piimasüsteemi One-Touch puhastusfunktsioonile, mis tagab kiire ja tõhusa puhastamise. Kohvimasina disain on samuti ülioluline, sest see peegeldab selle kvaliteeti. J8 disain täiendab suurepäraseid insenerilahendusi, mis tagavad parima maitse ja kohvi valmistamise lihtsuse.

JURA J8 sobib kõigile, kes otsivad kohvimasinat, mis pakub rohkem kohvijookide valmistamise võimalusi ja mugavust. Lisaks sobib see neile, kes hindavad kvaliteeti ja disaini. Kohvimasina kvaliteet peegeldub selle disainis, mis täiendab J8 suurepäraseid insenerilahendusi iseloomuliku välimusega. Kohvimasin on selge ja sümmeetriline, täpselt nagu selle funktsioonid.

Kokkuvõttes on JURA J8 kohvimasin, mis pakub uue põlvkonna kohvinaudinguid. Magusa piimavahu funktsioon ja muud mugavad funktsioonid muudavad kohvijookide valmistamise veelgi lihtsamaks ja nauditavamaks. JURA J8 on kohvimasin, mida tasub kaaluda kõigil, kes otsivad kvaliteetset, stiilset ja mugavat kohvimasinat. Vaata toote kohta lähemalt SIIT.

Brenda

15 postitust

Sildid: espressomasin, JURA, kohv
Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!