Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
  • Laeme tulemusi
    Ostukorvis ei ole tooteid

Kohvikusumin äratab loomingulisuse

Postitatud

Kui plaanid puhkuse ajal kodus remondiga alustada või tööl on algamas projekt, mis nõuab loovust ja ära tegemist, kuid puudu on hea idee, kuidas asjaga pihta hakata, siis – mine kohvikusse.

Idee on plahvatus sinu ajus, mis vajab sündimiseks keskkonda. Kirjanik Steven Johnson uuris põhjalikult, kus head ideed kõige suurema tõenäosusega sünnivad ja jõudis üllatuslikule järeldusele, et head vaba lennuga ideed tekivad mõnusas kohvikusuminas, aromaatsete kohvilõhnade keskel. Lobisedes, kergelt, muuseas, kogemata. Suminas peatub aeg (mis sest, et näiliselt), olemine on pingevaba ning kohv maitseb hea. Kaob ahistavalt sirgjooneline eesmärgi poole rühkimine ning mõte läheb vabalt ja loovalt uitama.

Niisiis – hoolimata kiirest ja kohe kukkuvast tähtajast – mine rahulikult kohvikusse. Oled pärast tassi head kohvi loomingulisemal lainel ning ettevõetud töö sujub ootamatu kergusega. Sünergia, mis tekib Sinu ja teiste kohvikukülastajate nautlemisest, kosutab su aju ja meeli ning loob pinnase heade ideede tulekuks.

Juhuks, kui sul pole siiski võimalik kohvikusse minna, sea end coffitivity ehk kohvikusumina veebilehe lainele. See on ühe kliki kaugusel.

Pane klapid pähe, lemmikmuusika mõõdukatel detsibellidel peale, võta kõrvale tass head kohvi ja võid mõnusasti sukelduda süvenemist vajavasse töösse.

Coffitivity veebilehe suur külastatavus tõestab erilise õhkkonna-keskkonna vajadust loomingulise töö tegemiseks. Ja elu ongi looming.

bfsupport

78 postitust

Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!