Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
  • Laeme tulemusi
    Ostukorvis ei ole tooteid

Katrin Karisma ja tema maruviisakas külaline JURA E6

Postitatud

Katrin Karisma on sügavalt kohviusku inimene. Terve elu. Inseneridest vanemate kodused kohvitraditsioonid kandusid vaimse -loomingulise pärandina tütrele ja Katrin on omakorda lisaks muusika- ja teatriandele selle lahkelt edasi andnud oma lastele.

Kohv on päeva esimene ärataja ja päeva jooksul kulub 5-6 kohvitassi kindlasti. Valik on: must kohv või äärmisel juhul cappuccino. Aga – olgu see siinkohal kindla häälega välja öeldud: koogi kõrvale sobib AINULT tass musta ja suhkruta kohvi!

Hea kohv on Katrini uhkus ja seda ta oma arvukatele külalistele, keda tal ikka ja alati on jätkunud, ka pakub. Kohv olgu parim. Parim! Ja külalised – kõik need lugematud – on sellega aina rahul olnud.

Artisti elukutsest tulenevalt käivad kohv ning esinemised lahutamatult käsikäes – kodus, autos, teatris.  Alati. „Ma kasvan ja elan koos kohviga!“

Kuigi Katrinil on endalgi üks ammu soetatud JURA kodus, kes teda ülemõistuse kaua ja truult juba teeninud on, tuli näitlejannal tunnistada, et uus JURA E6 on tõeline hüpe edasi: „Mulle on hea cappuccino alati meeldinud, aga pärast ühte kuud JURA E6-ga on see minu jaoks hoopis teise tähenduse ja m a i t s e saanud“.

Katrini muljed JURA E6-st on mängulise inimese väärilised: „Kujutad ette, ta rääkis minuga! Ja ta on üks väga viisakas masin – ütleb palun ja puha. No nii kena pöördumise peale oli tema eest hoolitseda lausa lust“. “Ja kohvil ja kohvil on vahe, hea kohvi lõhn on üks parimaid elus. Halval kohvil on kõrbenud lõhn ja kibe maitse.”

Küllap oleks Katrini inseneridest vanemad siinkohal midagi tehnilist poetanud/küsinud, aga Katrini hinnang on eelkõige emotsionaalne: ta joob pigem teed kui halba kohvi. JURA E6-ga veedetud kuul jäi teejoomine niisiis …teistsuguseid aegu ootama.

Ühe tõelise kohviusku inimese kohta on see enam kui arusaadav.
Hingesugulane. Meile küll.

Säravale artistile jätkuvalt rõõmsat meelt ja häid tööpakkumisi ja rahulolevaid külalisi ja – head kohvi!

 

P.S. Vaata ka:
Peeter Oja muljeid JURA J85 kohta
Stella K. Wadowsky muljeid JURA J85 kohta
Lenna Kuurmaa muljeid JURA J85 kohta
Mihkel Mattiseni muljeid JURA IMPRESSA Z9 kohta

 

Gerli Rand

Sarikirjutaja ja kohvisõltlane

41 postitust

Turundab head kohvi sellise hooga, et kohvisõprade arv kasvab peatamatult ja jube kiiresti. Mõjub magnetina uutele klientidele. Paljud teejoojad pöörduvad tema pärast kohviusku.

Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!