Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
  • Laeme tulemusi
    Ostukorvis ei ole tooteid

KAFO Premium Selection kohvioad

Postitatud

Tutvustame teile KAFO Premium Selectionit – unikaalsete maitsete sümfooniat.

Laske oma maitsemeelil juhatada end maitsvale kohviseiklusele, proovides kolme erinevat, ent võluvat piirkonna kohvi! Iga kohv selles suurepärases kollektsioonis on hoolikalt valitud ja meisterlikult röstitud, et pakkuda teile tõeliselt erakordset KAFO kohvielamust. Oleme uhked KAFO Premium Selectioni üle, sest see kohv on mitte ainult päritolu poolest unikaalne, vaid ka tõeliselt nauditav! Kõik 100% araabika kohvihuvilised on sellest vaimustuses! Tutvustame meie uue valiku tipptähti:

Sukelduge Kolumbia südamesse 100% Arabica – Caturra kohviga.

Caturra kohv pärineb Kolumbia võluvast Huila piirkonnast ning kasvab väikestes perefarmides, kus kohvi on kasvatatud põlvest põlve. Selle kohvi saladus peitub hoolikalt valitud ja väikeses veskis töödeldud ning seejärel kuivatatud kohvimarjades. See araabika kohvisegu haarab endas piirkonna olemust, luues täiusliku tasakaalu kohvi magususe ja maitse keerukuse vahel. Iga lonks viib teid meeleolukale retkele, mida ilmestavad Huila dünaamilise maastiku ja kohalike kohvikasvatajate kirgliku töö intensiivsed värvid.

Reisige Brasiilia lopsakatesse kohvilinnadesse, kus kasvatatakse Bourboni, Catuai ja Obata ubade segu.

See kohv viib teid Brasiilia Mogiana ja Cerrado viljakatesse kohvi piirkondadesse. Segu on valmistatud suurepärase kvaliteediga Bourboni, Catuai ja Obata ubadest, pakkudes teile unikaalset Brasiilia kohvinaudingut otse teie tassi. Väikesed farmid täiendavad oma kohvikasvatuse traditsioone säästvate lahendustega, tagades selle kohvi ületamatu maitse.

Looduslik töötlemine rõhutab Brasiilia kohviubade magusust ja erilisi omadusi. Bourbon lisab kohvile sügavust ja rikkust, mida täiendavad Catuai ja Obata unikaalsed aroomitoonid. Iga lonks avab maitsesümfoonia harmoonilisi noote. Andke igale lonksule võimalus reisida päikselistesse Brasiilia kohviistandikesse ja kogeda tõeliselt autentset maitset.

Seigelge Peruu Pasco piirkonda, kust on pärit Bourboni, Catuai ja Pache ubade segu.

See on viimane peatus selles kohviretkes Peruu, Villa Rica (UNESCO biosfääri kaitseala) kõrgetel mägedel, Pasco piirkonnas. See viljakas piirkond, kus kohviistandused asuvad kõrgel merepinnast (1000 kuni 1800 meetrit), annab ubadele väljendusrikkad maitsed ja aroomid. Villa Rica segu on hoolikalt kasvatatud Bourboni, Catuai ja Pache kohviubade segu, mis pärineb väikestest farmidest kaitsealal. See kohvisegu pakub meeldivat aroomi ning pakub mahedat, keskmise kehaga jooki meeldiva happesusega. Iga lonks viib teid lähemale Villa Rica puutumatu looduse ilule, rõhutades looduse ja kohvikasvatuse kunsti harmooniat.

Nautige harmoonilist, ent samas üllatusi täis KAFO Premium Selectioni kohvitassi!

Brenda

15 postitust

Sildid: espresso, KAFO, kohv
Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!