Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
  • Laeme tulemusi
    Ostukorvis ei ole tooteid

KAFO kohviaasta 2017 – unistuste elluviimise aasta!

Postitatud

2017. aasta lõpp on KAFO-le suurt rahulolu pakkuv, tegime teoks oma ammused unistused. Aastaraamatusse läheb kõik kõige eredam.

KAFO Tartu avamine.

Ülikooli tänaval asuv KAFO uus kauplus on ammuoodatud kohtumine Lõuna-Eesti kohvisõpradega. Seda on pikalt mõeldud, planeeritud, tehtud – ja Tartu südames maandumine on ületanud igasugused unistused – rohketest igapäevastest kohvikülalistest alates ja väga ägeda KAFO-meeskonnaga lõpetades. Rõõm.

KAFO e-poe avamine.

Oleme nüüd iga kell iga kohvisõbra päralt, asugu ta kus külas või metsas tahes! Just seda oleme ammu soovinud. KAFO uuenenud koduleht ja uus e-pood on saanud meedias hääd tagasisidet. Aga e-pood on nagu Tallinna linn – päris valmis ei saa ta iial – ja uuel aastal ootame just Sinu tagasisidet, kuidas e-pood Sulle sobib ja kas soovid siin-seal miskit täiendust. Ootame Sind sisse astuma!

Esimese Eesti Aeropressi Meistrivõistluste peaauhind KAFO-lt!

Eesti esimene AP MV on samuti unistuse teostumine – Aeropressi võistlusi korraldatakse maailmas juba seitsmendat aastat. Tegemist on innovatiivse ja uue kohvivalmistusvahendiga. Ja üliäge, et nüüd ka Eestis Aeropressiga võistelda sai!

Esimest korda toimunud Eesti AP MV-l pani KAFO võitjale auhinnaks sõidu Seouli Maailma Aeropressi MM-ile. Esimene AP Meistriks krooniti ja Seouli sõidutasime Laura Valli.

Rõõm toetamisest!

KAFO on jätkuvalt Jazzkaare peasponsor, toetab Doktor Klouni ja Eesti Draamateatrit. Muusika, teater ja naeru võlujõul tervenevad lapsed – on puhas rõõm, kui hea kohv suudab neile tuge pakkuda.


Tänu kaasteelistest!

Meie armsad ja hindamatud ja tulihingelised koostööpartnerid. Iga aasta koostööd parima kohvi nimel on tõeline avastusretk ja rännutee, mida mööda on põnev ja aina põnevam astuda. Tuhat tänu ja parimat kohvi teile, nüüd ja alati!

Tänu kohvisõpradele üle Eesti!!!

Kallis kohvisõber. Kui poleks Sind, poleks ka KAFO kohviaastat 2017. Kõik eelpool tehtu-kirjutatu on Sulle ja ainult Sulle. Nii e-pood kui Tartu uus kauplus, nii meie toetusprojektid kui koostööprojektid. Oleme Su päralt. Alati. Kirjuta, helista, kui miski tahab arutamist. Tänu!

bfsupport

78 postitust

Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!