Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
  • Laeme tulemusi
    Ostukorvis ei ole tooteid

KAFO 20 juubel teeb rõõmu!

Postitatud

20 on juba täismehe number. KAFO on nüüd nii lapsepõlvest kui esimesest noorusest ilmselgelt suuremaks kasvanud.
Rõõm on pidada juubelit ajal, kus kõik on teel ülesmäge – meeskond on üha parem, hea kohvi teadlikkus Eestis on
tõusuteel ning turg on laienemas Eestist lõunasuunas üha kaugemale – JURA kohvimasinate levik läbi KAFO on jõudmas mitme laiuskraadi võrra soojematele aladele – Lätti, Leetu, Valgevenesse ja nüüd ka Kaliningradi!

14.novembril tähistas KAFO ümmargust juubelit koos oma parimate koostööpartneritega Mustpeade Majas. Pidu oli saatmas selge rõõm saavutatu üle ja kindel usk homsesse heakohvisesse Eestisse.

20-ndaks juubeliks sai teoks KAFO ammune unistus tulla välja oma kohviga! KAFO20 juubelikohv on aeglasel meetodil käsitsi röstitud Brasiilia Yellow Bourbon. Tegemist on universaalse kohvioaga, mis sobib eelkõige espressoks, aga on väga nauditav oma pehmuses ka musta kohvi ja cappuccinona. Juubelikohv on esimene pääsuke erikohvide reas, millega KAFO tuleb turule juba lähitulevikus.

Ühtlasi ilmus KAFO-l koostöös Reval Cafe ja kirjastusega Menu uus kohviraamat, mis on suunatud eelkõige kodutarbijale, keda huvitab sellest imelisest joogist parima väljavõlumine. Raamatu üks autoritest on KAFO kohvikoolitaja Kaspar Grossfeldt.

Nii kohviraamatut kui juubelikohvi ekstrapartiid on piiratud koguses saadaval KAFO Keskuses ja koguni võimalik soetada jõulukingituseks alates detsembrist.

Edu meile kõigile ja
head kohvi!

Gerli Rand

Sarikirjutaja ja kohvisõltlane

41 postitust

Turundab head kohvi sellise hooga, et kohvisõprade arv kasvab peatamatult ja jube kiiresti. Mõjub magnetina uutele klientidele. Paljud teejoojad pöörduvad tema pärast kohviusku.

Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!