Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
  • Laeme tulemusi
    Ostukorvis ei ole tooteid

JURA Z8 üllatas Mihkel Rauda kõrge kvaliteediga!

Postitatud

Mihkel Raud tunneb kvaliteetse kohvi (loe: staari) erinevate kohvipakkumiste hulgast eksimatult ära ja kiitusega siis kitsi ei ole. Sealjuures – suusoojaks kiitja see mees ka kohe kindlasti ei ole. Mihkli maitsega rahulolust annab superstaariotsinguil tunnistust kollane kaart, kodus kohvitassi juures aga täie mõnuga ja viimse tilgani nautimine.

Kohvil on muusiku ja kirjaniku Mihkel Raua kodus ja elus, olgu Eestis või välismaal, täita oluline roll – nii hommikuse äratajana kui ka puhkepauside preemiana kodukontoris. Et Mihkel võrdleb kohvi magustoiduga, mis päevatööle vunki lisab, siis ei saa see olla halvem kui ainult parim! Sestap palusime küllakutset ja saatsime mehe koju oi-kui-täidlaseid-kohvijooke valmistava meistriteose – täisautomaatse espressomasina JURA Z8 – JURA-de tordi-kirsi!

Et rutiinid on Mihklile meelepärased, siis pole midagi paremat, kui alustada iga hommikut traditsiooniliselt – kruusitäie musta kohviga. Ja siis… päeva jooksul veel mõned tassitäied suule tõsta. Sealjuures jõuab kohv Mihkli tassi Eestis mokakannuga, Ameerikas aga Keurig-i kapselmasinaga, mis seal maal üpris populaarne on. Kuna Mihkli tööelu on kirev ja tempokas, siis pole peale joogi maitse mehele vähetähtis ka kohvi ergutav ja energiat andev mõju, mis hilisõhtustel ja öistel esinemistel erinevatel lavalaudadel aitab erksana hoida. Peaasi ainult, et kohviga liiale ei lähe, muidu võib hommikuni lage silmitsedes lambaid lugema jääda.

Mihkel, harjunud olema kriitilise pilguga žüriiliige, suhtus alguses puutetundlikusse uustulnukasse aga pisut skeptiliselt –  kas on tõesti võimalik, et automaatmasin teeb sama maitseküllast ja kanget kohvi kui värsketest ubadest jahvatatud mokakannu-kohv? Olgugi, et kuluaarides räägitakse, et JURA pole jura, siis tuleb tõe huvides selline asi ikka ise omal nahal ära testida – lihtsalt viisakusest suuri kiidusõnu pole Mihklil kombeks õhku paisata. Nii pani JURA Z8 võistlustulle oma parimad oskused (mitmekesise kohvijookide valiku, puutetundliku ekraani, hea maitse jms, cool staarivälimus  peale selle), et pakkuda Mihklile uusi rikastavaid maitseelamusi ja tõsta kohvilatti tähtede kõrgusele. Mõnele teisele osutuks see ehk kaelamurdvaks katsumuseks, sest Mihkel on aja jooksul omale sobivaima kohvimaitse ja -kanguse juba välja timminud. JURA Z8 nautis aga väljakutset ja tundus, et sooritus oli kõrgemate killast – „Masin tõesti üllatas mind! Just selle koha pealt, kui stressivabalt saab endale väga hea kvaliteediga kohvi valmistada! Ma jäin selle uue kogemusega väga rahule,“ lausub Mihkel lahkeid sõnu. Ja kui miski juba Mihkli kiituse osaliseks saab, siis on see tõepoolest usutav, kas pole?

Olgugi, et Mihkel katsetas espressomasina ja piimakannu koostöös ka mitmeid piimakohvisid, jäi ta lõpuks oma maitse-lemmikule, mustale kohvile, truuks. Nii et mõeldes tulevikust koos spetsiaalselt musta-kohvi-sõprade jaoks valmistatud espressomasinaga, Mihkel eraldi piimakannu oma masina kõrvale ei vajagi. JURA Z8 veepaak ja oamahuti tundusid olevat aga Mihkli kohviharjumustele täpselt paraja suurusega. „Mõnusa kohvivalmistamise-kogemuse puhul on oluline, et kogu protsess oleks võimalikult lihtne ja mugav. Ja kohv peab sealjuures muidugi parim olema!“, kirjeldab Mihkel teda rahuldava kvaliteedi tunnuseid. Selles osas saame ainult nõustuda.

Tundub, et JURA Z8 sai žürii heakskiidul oma kollase kaardi kätte. Oh, meie superstaar! 🙂

Soovime Mihklile jaksu erinevates ettevõtmistes, kriitilis-kvaliteetset meelt ning ikka ja ainult parimat kohvi!

Laura Verte

KAFO kunstnik ja kohvisõber.

19 postitust

Kõik muutub lilleks, kust ta läbi astub. KAFO müügisaaliga juhtub seda alalõpmata. Ja kirjutab koletu hästi, kui kellegagi kord kohvist jutu peale saanud. Tema reportaažid loeme läbi enne hommikusi uudiseid.

Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!