Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
  • Laeme tulemusi
    Ostukorvis ei ole tooteid

JURA Z10 kohvimasin: kõrgeim standard kohvinaudingutes

Postitatud

Tere tulemast kohvinaudingute revolutsiooni! JURA Z10 on Šveitsi inseneride tipptase, mis astub sammu kaasaegse kohvikunsti suunas. See kohvimasin on tõeline meistriteos, mis laiendab märgatavalt kohvijookide valikut ning muudab nende valmistamise nauditavalt lihtsaks. Astugem edasi ja avastagem koos, kuidas Z10 muudab teie kohvihetked eriliseks ning pakub maitseelamusi, mida te pole varem kogenud.

Mitmekülgne kohvivalmistus ühe nupuvajutusega

Üks Z10 kõige hämmastavamaid omadusi on selle võime valmistada erinevaid kohvijooke ühe nupuvajutusega. Olenemata sellest, kas eelistate intensiivset espressot või kaasaegset flat white’i, see kohvimasin suudab rahuldada igasuguse kohviarmastaja soovid. Kuid see pole veel kõik. JURA Z10 pakub ka võimalust nautida külmpruulitud kohvijooke, tuues sel viisil kohvi nautimise täiesti uuele tasemele.

Külmpruulimine – ehtne värskus

Külmpruulimine on kohvikultuuri viimaste aastate suundumus ja Z10 viib selle uuele tasandile. Selle külmtõmbeprotsessi jaoks kasutatakse külma vett, mitte kuuma, mis tähendab, et maitseelamus on erakordselt värske ja puuviljane. Kuna kohvi ei kuumutata, pole mõru kõrvalmaitset ja see annab tõeliselt virgutava kohvielamuse.

Toodet tuvastav veski (P.R.G.)

Mis muudab Z10 eriti ainulaadseks, on selle toodet tuvastav veski (P.R.G.). See elektrooniliselt juhitav kõrgjõudlusega veski suudab tunnetada, millist kohvijooki te valmistate ja kohandada jahvatusastet vastavalt sellele. See tähendab, et iga tassitäis on alati täpselt õiges jahvatusastmes. Parim osa? Kogu see reguleerimine toimub automaatselt, nii et saate lihtsalt nautida oma kohvi, ilma et peaksite selle pärast muretsema.

Kaheksanda põlvkonna tõmbekamber

Tõmbekamber on iga täisautomaatse kohvimasina süda, ja Z10 jaoks on JURA välja töötanud kaheksanda põlvkonna tõmbekambri. See unikaalne 3D-tõmbetehnoloogia võimaldab veelgi paremat jaotumist jahvatatud kohvi ja vee vahel, mis tõstab esile nii kuuma kui ka külmpruulitud kohvijookide aroomi. Tulemuseks on maitseelamus, mida on raske ületada.

Tõeline luksus: Signature Line

Z10 kohvimasin on mitte ainult tehnoloogiaime, vaid ka silmailu. Mudeli Signature Line esi- ja ülaosas kasutatakse 3 mm paksust alumiiniumit, mis on hoolikalt paigutatud, et luua unikaalne välimus. Anodeerimisprotsess annab sellele peene pinnaviimistluse ja rõhutab materjali iseloomulikku ilu. Raskest kroomitud valutsingist tassialus täiendab selle välimust, muutes Z10 Signature Line’i tõeliseks luksusobjektiks köögis.

Kui olete kohvi nautimise tõeline entusiast ja otsite täiuslikku kohvimasinat, siis JURA Z10 võiks olla teie valik. See ühendab endas tipptasemel tehnoloogia, mitmekülgsuse ja luksusliku disaini, et pakkuda teile kohvielamust, mida te ei unusta kunagi. Tervitage uut standardit kohvinaudingutes ja avastage kohvimaailma täiesti uus mõõde JURA Z10 kohvimasinaga.

Brenda

15 postitust

Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!