Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
  • Laeme tulemusi
    Ostukorvis ei ole tooteid

JURA J6 tõi Jekaterina Novosjolova hommikutesse virgutavat lisaaega.

Postitatud

JURA J6 jõudis särava näitlejanna Jekaterina Novosjolova juurde täpselt õigel hetkel – kiire prooviperioodi ajal, mille lõpuks esietendus Eesti Draamateatris lavastus „Sumu“. Armsa Jekaterina sõnutsi aitas JURA tempokale ning töisele perioodile kõvasti kaasa – hommikune kohv andis rõõmsat energiat terveks päevaks!

Teatriinimesed on teadupärast suured kohviarmastajad nii, et teatriuksest sisse astudes ei saa üle ega ümber kõikehõlmavast mõnusast kohviaroomist. Seepärast seal vist nii palju töökaid ja andekaid inimesi ongi, rääkimata Eesti teatrikülastajatest, kes on tuntud oma kohvi- ning kultuurilembuse poolest. Selline on ka Jekaterina, kes peale kohustusliku hommikukohvi kindlasti ka teatris ühe tassi head kanget cappuccinot armastab juua.

Seda, et hommikuid tuleb võtta rahulikult ja nautides, õpetas Jekaterinale juba tema vanaema. Kasvades peamiselt üles koos vanaemaga, oli Jekaterina harjunud ärkama köögist kostuva armsa sussisahina ning ninnakargava kohviaroomi peale. See oli kui äratuskella eest. Sest ega vanaema ei teinud mingit tavalist kohvi – vaid Türgi kohvi, kus ka kannu, kop-kop-kop, lauale löömine oli osa rituaalist. „Toidu valmistamisega ei tohi kiirustada, sama on ka kohviteoga. Köögis olemine on kui rituaal omaette, aeg iseendale“, meenutab naine lapsepõlvest külge jäänud õpetusi.

Ja nii kohe peabki Jekaterina päev algama kosutava hommikusöögi ning suure tassi kohviga. Enne JURA-t valmistas ta kohvi ustava Itaalia espressokannuga. Aga et JURA ei vajanud pealepassimist ega suuremat sehkeldamist – sest kohv valmib ju kui iseenesest – siis tekkis Jekaterina hommikutesse vaba hetk. Ja see sobib näitlejannale enne teatrisse proovi minemist täpselt selleks, et enda keha võimlemis- ja joogaharjutustega tegusaks päevaks ette valmistada. „Selle JURA J6-ga koosveedetud kuu jooksul ma märkasin, et mul tekkiski aeg hommikusteks ringutusteks või kõhulihaste tegemiseks. Pärast seda sai pudru ja kohvitassi taga mõnusasti istuda ja päeva algust nautida“, sõnab Jekaterina elevusega. Niimoodi võttes on JURA lausa treeningvahendi eest. Jekaterina esimene kogemus automaatmasinaga sujuski väga helgelt ja mugavalt. Nii sai masina hooldus tehtud kuidagi mõnusalt käigupealt ning koju saabudes tervitas teda alati tubades hõljuv sõber-kohvilõhn (küll on hea, kui keegi Sind nii väga koju ootab)! Vastastikust sümpaatiat näitab seegi, et esimese hooga sai Jekaterinalegi üllatuseks ära joodud lausa kolm tassi vahust cappuccinot järjepanu! See peab tähendama ainult head!

Jekaterina olemus ja naerusuine ilme näitab imeliselt, kuidas tuleb oma päeva alustada, et see õnnestunult õhtusse saata. Hommikurituaalide, –detailide ja -kohvi austamine ning nautimine tunduvadki olevat rõõmu valemiks.

Soovime Jekaterinale imelisi hommikuid, kohvielamusi ning loomingulist tööpõldu!

Laura Verte

KAFO kunstnik ja kohvisõber.

19 postitust

Kõik muutub lilleks, kust ta läbi astub. KAFO müügisaaliga juhtub seda alalõpmata. Ja kirjutab koletu hästi, kui kellegagi kord kohvist jutu peale saanud. Tema reportaažid loeme läbi enne hommikusi uudiseid.

Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!