Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
  • Laeme tulemusi
    Ostukorvis ei ole tooteid

Johan & Nyströmi uuendatud tootesortiment

Postitatud

Meil on võimalik uhkusega teatada Johan&Nyströmi tehtud muudatustest, et pakkuda teile paremat ja hõlpsamini hallatavat valikut. On kuulatud tagasisidet, tehtud kohandusi ja lisatud tooteid. Nüüd on valik selgem, kättesaadavam ning täis põnevaid valikuid kõigi kohvieelistuste jaoks. Samuti on uuendatud disain ning uus pakend on esimene samm nende üleminekul veelgi jätkusuutlikumatele materjalidele.

FLAVORS SEERIA

Märkimisväärne osa sellest tööst on Flavorsi seeria loomine, mis võimaldab leida endale lemmikkohvi, mida saate nautida aastaringselt. Lemmikud jäävad alles, nii et kõik, kes neid armastanud on, saavad jätkuvalt osta ja juua oma kohvi sama suurepärase maitse ja kvaliteediga.

FARMERS SEERIA LANSSEERIMINE

KAKS UUT SINGLE ORIGIN KOHVI

Erakordne kohv algab päritolust ning see seeria on austusavaldus osavatele ja pühendunud tootjatele, kellega Johan&Nyströmil on tugevad suhted. Selle seeria jaoks ostetakse piiratud kogused konkreetsetest partiidest, mis tõeliselt silma paistavad. See võib olla sordi või konkreetse istanduse osa, mis toob kohvis esile parima. Nende kohvide maitsed on sageli magusad ja lillelised, puuvilja- või marjanootide vihjetega, laiendades piire, kui mitmekesine kohvi maitse olla võib. Johan%Nyström on suure uhkusega esile toonud tootjad ja nende uskumatu käsitöö Farmers seeria kohvide kaudu!

JÕULUD ON KOHE KÄES!

JÕULUKOHV ON RÖSTITUD!

Johan & Nyströmis lõhnavad jõulud kui kohv – värskelt röstitud ja täiuslikult pruulitud suures potis, mida saab jagada kogu seltskonnaga. Nende klassikaline jõulukohv sobib ideaalselt igaks pühademomendiks! Brasiilia ja Etioopia kohv annavad meile rikkaliku, maheda ja tasakaalustatud tassi.

Brenda

15 postitust

Sildid: johannyström, KAFO, kohv
Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!