Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
  • Laeme tulemusi
    Ostukorvis ei ole tooteid

Getter Jaani ja JURA J85 rääkisid puhtas eesti keeles

Postitatud

Kui espressomasin JURA J85 Getter Jaani värskele köögikapile jõudis, oli armsa (läbini positiivse!!!) lauljatari elukaaslase sünnipäev ja uue korteri soolaleivapidu just algamas. Senini igati kenasti kohvivalmistamisega toime tulnud tiim “Straume veski + presskann” kolis kuuks ajaks kappi puhkusele, samas kui noor pererahvas, sünnipäevakülalised ja soolaleivalised tervitasid uue metall-barista kohvijooke rahuloleva nurrumisega.

Getteri tutvus kohviga algas päris tirtsuna ema ja vanaema kohvitassist lonkshaaval proovides. Ja kui lõpuks lapsele päris oma kohvitass anti, oli see pigem kuum piim törtsukese kohvi ja rohke mee või siirupiga. Ikka lapsekohane ja tervislik – loomulikult!

Tänaseks on aga Getter suur tüdruk ja päriskohvi maitse on aina enam meeldima hakanud. Tõsi – ka piim on endiselt lemmik – nii et hommikusöögi kindel kaaslane on suur tass caffe latte’t. Aga! magusa koogi kõrvale valib lauljatar alati musta kohvi – sest see loob maitsete ideaalse kooslus. Ja see must kohv peab olema mahe ja kreemise maitsega, mitte mõrkjas. Et oleks piimatagi mõnus ja pehme.

Tavapäevadel piisab Getterile ühest tassist kohvist, aga kui päevad õhtuste kontsertide ja pikkade sõitude tõttu öösse venivad, siis kuulub kohv asja juurde nagu kõigil muusikutel ja neil päevil kohvitasse ei loeta – siis loeb ainult värskus ja valmisolek.

JURA-ga jäi Getter väga-väga rahule: „Väga meeldis, et sa saad ise, vastavalt oma eelistustele, reguleerida nii jahvatusastme kui piima- ja kohvikoguse. Ja kui sa kõik parajaks timmid, siis on sul täiuslik kohv iga päev garanteeritud!“ Jah, JURA köögikapil tähendabki seda, et saad oma kohvi just sellise, nagu sulle meeldib.

Eriti hindab Getter aga JURA lihtsust ja mugavust: „Vajutad nuppu, masin hakkab kohvi valmistama, sina teed omi toimetusi edasi ja hetke pärast on lemmikkohv valmis. Sama lihtne on espressomasina hooldus – masin ise ütleb, mida ja millal teha – puhtas eesti keeles!”

Head kohvi Getterile tema uues kodus ja häid uusi laule!

 

P.S. Vaata ka:
Peeter Oja muljeid JURA J85 kohta
Stella K. Wadowsky muljeid JURA J85 kohta
Lenna Kuurmaa muljeid JURA J85 kohta
Mihkel Mattiseni muljeid JURA IMPRESSA Z9 kohta
Katrin Karisma muljeid JURA E6 kohta
Ursula Rataseppa muljeid JURA F9 kohta
Ott Leplandi muljeid JURA Z6 kohta

Gerli Rand

Sarikirjutaja ja kohvisõltlane

41 postitust

Turundab head kohvi sellise hooga, et kohvisõprade arv kasvab peatamatult ja jube kiiresti. Mõjub magnetina uutele klientidele. Paljud teejoojad pöörduvad tema pärast kohviusku.

Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!