Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
  • Laeme tulemusi
    Ostukorvis ei ole tooteid

Caffe Molinari Prisma ostumängu peaauhinna JURA ENA8 võitja on Anniki Rebane!

Postitatud

Märtsist aprilli lõpuni toimus Prismades Caffe Molinari ostumäng, mille peaauhinna võitis läbi-lõhki-kohvisõber Anniki Rebane – õnnitleme!

Anniki on juba auhinna kätte saanud ja läbinud ka JURA-koolituse. Et armsa uue pereliikme-kohvivalmistaja tervis oleks järgmiseks kümneks aastaks laitmatu ning kohvi maitse muutumatult parim, eranditult igas tassis.

Ja kas teate – peavõidu tõi talle Mustika Prismast ostetud Molinari kofeiinivaba kohv!

Anniki ütleb, et nii uskumatu kui see ka pole, siis kofeiinivaba kohvi ubade valik jaekaubanduses on pea olematu. Ta oli just jõudnud lootuse kaotada kui Molinari kohvivalik Prisma lettidel teda positiivselt üllatada suutis. 🙂

Seni on Anniki kodus kohvi valmistanud aastate eest ostetud JURA ENA Micro 9-ga. Ost ei tulnud kerge südamega, aga peale esimest piimavahuga latte’t oli selge, et ost on ennast igati õigustanud.

Latte all peab ta silmas muidugi caffe latte’t. Sest Annikil on meeles kolleegist sõbranna äpardus Itaalias, kes tellis kohvikus rõõmsasti latte’t ja saigi… loomulikult klaasitäie sooja piima! Sest seda see sõna ju tähendab. Anniki ise sellise viperuse õnge enam ei läheks, tõelise kohvisõbrana on ta kohvisõnastikuga tegelikult kenasti tuttav.

Nojah, koduses Eestis on latte mõnusalt lühem, kui caffe latte. Aga kodust kaugemal on targem ikka pikk ilus kohvinimi algusest lõpuni välja öelda, kui ikka tõesti head kohvijooki soovid. On kindlam.

Anniki lemmik kohviaeg on aga pühapäeva hommik, kui kogu maailma aeg on tema päralt. Siis poeb ta suure maitsva kohvilaadungiga pehmesse tugitooli ja naudib kohvi ja päeva ja kogu maailma. 🙂 Jah, ja paar piparkooki võiks ka käepärast olla.

Anniki, õnnitleme!

Annikile annab auhinda üle KAFO hulgimüügijuht Endrik Reimer

bfsupport

78 postitust

Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!