Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
  • Laeme tulemusi
    Ostukorvis ei ole tooteid

WEGA


WEGA on uue põlvkonna traditsiooniline itaalia espressomasin.

  • WEGA Macchine per Caffe kaubamärk loodi 1985.aastal Itaalias Astoria CMA grupi iseseisva haruna.
  • 2007.aastal avas WEGA Suseganas maailma suurima traditsioonilisi espressomasinaid tootva vabriku.
  • 2009.aastal tõi WEGA turule revolutsioonilise Green Line tootesarja, energia-säästlikud traditsioonilised käppmasinad.

WEGA kontseptsioon on: keskkonna-säästlikkus ja ökonoomsus koos pideva kvaliteedi tõusuga.

  • 2012.aastal võttis WEGA haldamise üle Ryoma di Milano kompanii ja kaubamärk on sealtpeale tõusvalt kasvamises ja arenemises, WEGA rahvusvaheline tuntus on teel ülesmäge.

WEGA toodang on kompaktne – espressomasinad, veskid ning lisatarvikud valmivad ühist kõrgetasemelist lõpptulemust silmas pidades. WEGA kõigile toodetele on võimalik liita mitmesuguseid varuosi ja lisandeid, et täita klientide kõige erinevamaid ootusi ja vajadusi.

Kõik WEGA tooted on sündinud kirglikust kohviarmastusest ja seda on kohvi maitsest tunda! WEGA espressomasinad on baristade parimad ja usaldusväärseimad vahendid, millega itaalia kohvikultuuri tutvustada kogu maailmas.

WEGA traditsioonilisest käppmasinast teevad turuliidri tema pühendumus espressole, keskkonnasõbralikkus ja ökonoomne hinnaklass koos kõrge kvaliteediga: töökindel, usaldusväärne ja parima hinnaga traditsiooniline käppmasin igale start-up kohvikule või restoranile.

WEGA espressomasinad on müügil juba 130 riigis üle maailma. WEGA tootmine on laienenud lisaks Itaaliale ka Prantsusmaale ja USA-sse.

WEGA toetab nii rahvusvahelisi suusa- kui rattaspordi suursündmusi Itaalias.

WEGA toodetele on omistatud ISO 9001 sertifikaat ja Itaalia Espresso Instituudi (INEI) ametlik tunnustus, kõik tooted omavad UL ohutusnõuete ning ETL hügieeninõuete sertifikaati.

bfsupport

78 postitust

Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!