Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
  • Laeme tulemusi
    Ostukorvis ei ole tooteid

Nivona


Alguses oli NIVONA idee. NIVONA asutajad Peter Wildner, Thomas Meier ja Hans Errmann töötasid koos tuntud majapidamistoodete ettevõttes Nurembergis ja olid pettunud. Väga häid täisautomaatseid kohvimasinaid tehti sel ajal ainult Itaalia ja Šveitsi firmades. Kolmekesi tahtsid nad seda muuta.

Umbes aasta peale ettevalmistavaid töid realiseerisid nad oma idee ja asutasid NIVONA 2005. aastal. Alternatiiv kõigile teistele kohvimasinatele oli sündinud: suurepärased esimese-klassi masinad laitmatu kvaliteediga ja õiglase hinnaga. Pikaealisus ja elegantne disain pluss kerge käsitsemine ja puhastamine. Nad valisid täpselt iga komponendi ja arendasid ja parandasid seda uuesti ja uuesti, kuni said valmis oma esimese kollektsiooni.

Kohvientusiastidest väikese ettevõtteni

NIVONA oli ainulaadne algusest peale, järjekindlalt kõrge kvaliteediga tooted, pühendumus spetsialiseeritud müügikohtades, kõrgelt hinnatud kiire kliendisõbralik teenindus ja suhtlus.

Punast värvi pakendid on kohviarmastajate tähelepanu algusest peale köitnud. Puhas kirg kohvi vastu: innovatiivne, üllatav, sensuaalne, värske.

NIVONA logo, bränd, kvaliteet värvi-ja kujulahendus on järjekindlalt paranenud. Kohvientusiastide grupp Nürembergist on viimaste aastate jooksul kasvanud 24 inimese võrra. Kõik nad armastavad kohvi ja arendavad välja uusi tooteid ja kohvikultuuri päevast päeva.

Miks spetsialiseeritud müügikohad?

Miks spetsialiseeritud müügikohad on meile nii olulised?

NIVONA kohvimasinat ei leia sa supermarketist, jaekaubanduskeskustest või mujalt poodidest, kus ei ole koolitatud edasimüüjaid. Masinad on leitavad ainult elektroonikapoodides, kus töötab kvalifitseeritud personal ja kliendirahulolu on oluline. Küsi oma lähimalt konsultandilt. Ta mitte ainult ei tutvusta sulle põhjalikult NIVONA maailma, vaid ta saab sulle ka pakkuda maitsmiseks oivalist kohvi.

 

Marielle

10 postitust

KAFO hunt kriimsilm, teeb ära kõik mis vaja teha! Lisaks leiab alati aega kohvipausideks, et nautida maitsvaid cappuccinosid.

Sildid: Nivona
Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!