Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
  • Laeme tulemusi
    Ostukorvis ei ole tooteid

AEROBIE


1970ndatel ja 80ndatel jagas Stanfordi Ülikooli õppejõud insener Alan Adler oma vaba aega kahe suure hobi vahel – mänguasjade leiutamine ja purjetamine. Kaks hobi said pikapeale ühise puutepunkti, kui purjetamisel tekkinud küsimused õhu jõust ja selle kasutamisest inspireerisid Adlerit looma aerodünaamilisi mänguasju.

Hakatuseks võttis Adler klassikalise lendava taldriku ja arendas sellest lendava rõnga. Leiutise lennukaar saavutas uskumatu pikkuse – AEROBIE lendava rõnga nimel on Guinnessi maailmarekord, mis on 1,333 jalga ehk 406,3 m! See on inimese käest kaugeimale visatav-lendav ese maailmas. Pika seletuse lendava rõnga tööpõhimõtetest leiad AEROBIE kodulehelt.

1984.a rajas Adler firma, mille nimeks sai Superflight. Paarkümmend aastat pidas see nimi vastu, aga tegelikult teadsid kõik firmat AEROBIE rõnga ja teiste sportmänguasjade järgi. Ja nii sai Adleri firma 2005.a.ümber nimetatud oma tegeliku sisu järgi AEROBIEks.

AEROBIE sportmänguasjade hulgas on kolmnurkne bumerang, raketikujulised jalgpallid lastele, lendavad taldrikud ja rõngad ning muud sportmänguasjad. AEROPRESS nende lendavate asjade reas võib esmapilgul mõjuda üllatava põikena täiesti teise teemasse. Aga aerodünaamika kasutus kohvipressis asetab AEROPRESSi igati loogiliselt Adleri leiutiste uhkesse ritta. Ja ilmselgelt reedab kohvipress Adleri kolmandat suurt kirge lisaks mänguasjadele ja purjetamisele – hea kohv.

Alan Adleri nimel on 40 USA ja samapalju teiste riikide patente.

AEROPRESS on insener-leiutaja Alan Adleri aastatepikkuse loomingu tulemus. Ta viis läbi lugematuid kohvivalmistamise katseid laboratoorsete instrumentidega ja tõestas, et võtmesõnaks parima kohvi valmistamisel on õige veetemperatuur pluss kiire ja täielik kohvi tõmbamisprotsess ning filtreerimine. Ta konstrueeris ja kujundas tosina jagu presskanne, enne kui jõudis AEROPRESSi leiutamiseni.

AEROPRESS on kõigepealt! tõeliselt mugava ja lihtsa käsitusega kohvipress. Igati õiglane, et selline leiutis just praktilisest ja pragmaatilisest Ameerikast tuleb. Kohvipressi hooldusvaev on viidud olematuseni. Ameerikale kohaselt valmib kohv AEROPRESSiga mõistagi väga kiiresti.

Kui aga AEROPRESSiga ei valmiks ka väga kvaliteetne kohv, siis ainut kiiruse ja lihtsuse pärast me siin lehel temast küll ei kirjutaks.

AEROPRESSi on saatnud kiire ja ülitunnustav menu. AEROPRESSiga peetakse baristade maailmameistrivõistlusi alates 2008. aastast. Väga lihtsalt ja kergelt käsitletavas AEROPRESSis on peidus mängulised võimalused, kuidas teha kohvivalmistamisest efektne kohvimeistri etteaste. Aga seda pead juba ise katsetama.

AEROPRESSi valmistatakse Californias Ameerika Ühendriikides.

bfsupport

78 postitust

Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!