Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
  • Laeme tulemusi
    Ostukorvis ei ole tooteid

Dalla Corte


DALLA CORTE on espressomasin, mis kannab oma meistri nime. Oma nime annab meister vaid kord elus ja parimale, mille ta loonud on.

DALLA CORTE lugu algas aastal 1947, mil tulevane meister Bruno Dalla Corte alustas insener-tehnikuna tööd espressomasinaid tootvas firmas La Cimbali. Loova mõttega noor insener hakkas täiustama juba töös olevaid mudeleid ja eriline tähelepanu koondus espressomasinate veeringluse süsteemile.

B. Dalla Corte jätkas kohvimasinate tehnoloogia arendusega firmas Faema ja läks ühtekokku 17 aastat, enne kui ta avas omaenda espressomasinate keskuse.

Aastal 1969 jõudis Bruno Dalla Corte revolutsioonilise multiboiler-espressomasinani, milles iga grupp kohvimasinas oli varustatud oma boileriga.

Multiboiler-tehnoloogia garanteerib säästliku energiakuluga ideaalse veetemperatuuri igale tassitäiele, mis on täiusliku kohvivalmistamise eelduseks. Veetemperatuuri kontrollivad ülitundlikud sensorid, mis reguleerivad temperatuuri boileris 0,1 kraadise täpsusega. Multiboiler-espressomasin võimaldab teha üheaegselt erineva tõmbamistemperatuuriga kohvijooke. Iga grupi saab seadistada just sellele temperatuurile, nagu vastav kohvijook, ubade röst või kohvisegu nõuab. Ikka selleks, et valmiks parim kohv.

Bruno Dalla Corte kaasloojaks sai poeg Paolo, kes jagas isa kirge hea kohvi ja kohvimasinate arendamise vastu.

Aastal 2001 jõudis Bruno Dalla Corte koos poeg Paologa espressomasina mudelini, millele tihkas anda oma nime. Selleks hetkeks oli meistri pikk ja avastusterohke karjäär kestnud juba 54 ja koostöö Paologa 30 aastat.

DALLA CORTE on rahvusvahelise haardega traditsiooniliste kohvimasinate tootja. Multiboiler-tehnoloogia on avanud uksed uutele läbimurdelistele kohvimasinatele rohkem kui viiekümnesse riiki. Kohvimasina populaarsust suurendavad väga madal energiakulu ning kasutamise ja tehnilise hoolduse erakordne lihtsus. Dalla Corte multiboiler-tehnoloogia on alates 2012.a. patenteeritud. Peakontor asub Milaanos Itaalias.

Bruno Dalla Corte on kogu espressomasinate arengu olulisi juhtfiguure, tema osalusega töögruppidel või ka ainult tema nimel on ridamisi patente.

DALLA CORTE uue ajastu juhtlause on MAKE IT BETTER – tee paremaks! Sellesse lausesse mahub nii järjepidev innovatsioon kui ka kindel usk, et hea kohv saab maailma paremaks muuta. Ja päris mitmel moel koguni: DALLA CORTE võtab lisaks hea espressomasina tootmisele osa ka vastutusest kogu kohvitootmise “ökoloogilise jalajälje” eest. DALLA CORTE projekt “Orangutan Utan” panustab vihmametsade hoidmisse ja taastamisse. Nii see lihtsalt peab olema, kui tahad teha paremini. Kõiges ja iga päev.

bfsupport

78 postitust

Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!