Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
  • Laeme tulemusi
    Ostukorvis ei ole tooteid

Apple pakub tööd baristale – kandideerid?

Postitatud

Apple soovib võtta tööle barista oma Bay Area müügikeskusesse. Tundub igati tore töökoht?

Ametikirjeldus on sedapuhku üsna Mary Poppinsi, Supermani ja teiste taoliste ülekeskmise tegelaste võimekust eeldaval tasemel. Ei mingit Starbuck’si reateenindajat – aitäh!

Barista peab olema vähemalt sama hea kui kogu Apple ise – loomulikult.

Kohvi kvaliteet peab mõistagi ületama igasugustes parimates baarides pakutava erikohvi, käsitöökohvi, mistahes kohvi! Sealjuures võiks see baristade MM-vääriline kohvijook valmida ühenupuvajutusega espressomasina kiirusega.

Kandidaat ei tohi hetkekski unustada, et tema valmistatud kohvist võib sõltuda inimkonna areng sõna otseses mõttes – IT-geeniuste koosolekud kestavad tunde ja tunde ja tass absoluutselt parimat kohvi võib tuua lahenduse ja läbimurde enneolematul ja ennekuulmatul tasemel.

Tulevane barista peab olema meister valmistama latte art meelitusi tellijate kohvijookidele – karudest autodeni, Appl’i õunast tellija portreedeni.

Nojah, ja need külalised seal keskuses – neil on kindlasti mitte grammigi madalamad standardid, selle peale võid küll mürki võtta. Kui juba Apple’i keskuses kohvi juua, siis see ei saa ju ometi olla mitte parim?

Ega ei tundu pisut stressav? Igal juhul peavad tulevased tööandjad vajalikuks Sulle eraldi rõhutada, et baristana peaksid olema valmis töötama nii külmas, kuumas kui ka vees. (??!! Oletamisi võib ju siinkohal fantaseerida, mida tehakse baristaga, kelle kohv mõttehiiglastele miskipärast täna hommikul ei maitse?)

Ja tahtmiste-nõudmiste nimekirja lõpetab last not least soov näha ALATI naeratavat baristat ka kaunilt riietatult.

Ja ongi põhimõtteliselt kõik, ei mingit erilist pinget.

Kui see barista oled Sina, siis San Fransiscos ootab Sind üks väga võimekas kollektiiv tegema tassikest kohvi.

Jõudu!
Refereeritud artiklist: https://www.comunicaffe.com/apple-is-hiring-a-barista-heres-why-it-might-be-a-very-stressful-job/

Gerli Rand

Sarikirjutaja ja kohvisõltlane

41 postitust

Turundab head kohvi sellise hooga, et kohvisõprade arv kasvab peatamatult ja jube kiiresti. Mõjub magnetina uutele klientidele. Paljud teejoojad pöörduvad tema pärast kohviusku.

Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!