Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
  • Laeme tulemusi
    Ostukorvis ei ole tooteid

Kuidas kohvi Aeropressida?

Postitatud

KAFO koolitaja Kaspar Grossfeldt jagab soovitusi, kuidas Aeropressiga valmistada maailma parimat kohvi.

Mängulise Aeropressiga on kohvi valmistusviiside hulk lugematu. Toote pakendis on stardiks kaasas juhend, kuidas valmistada americano´t. Siin aga on kolm alternatiivset valmistusmeetodit suurepärase kohvijoogi valmistamiseks – mängulusti ja head kohvi Sulle!

Klassika <- lae alla

Klassikaline meetod õpetab kohvi valmistama kõige aeropressilikumal moel. “Klassika” on hea viis alustamiseks!

Rock <- lae alla

Lustlik rock pöörab kõik varem katsetatu pea peale. Sõna otseses mõttes. Jälgi juhiseid ja vii kohvivalmistusoskus uuele tasemele. “Rock” on juba etteaste – ole valmis aplausiks!

Jazz <- lae alla

Kõige coffee geek´ilikum valmistusviis. Täieliku elamuse pakkumiseks on lisavahendiks võetud  Hario V60 paberfilter. Esmalt läbib kuum vesi Hario V60 paberfiltris oleva kohvikoguse ja seejärel puutub kokku Aeropressi kambris oleva kohvikogusega – topelt tõmbamine, topelt filtrid. “Jazz” nagu jazzmuusika, kus erinevad virtuoossed soolod üksteist täiendavad ja üheks vaimustavaks tervikuks sulavad. 

Kaspar Grossfeldt

Sarikoolitaja ja kohvigeenius.

24 postitust

Kui espresso esimene sõõm sisaldab kuni 1000 erinevat aroomiühendit, siis täpselt niipalju Kaspar neid tunneb ja kirjeldabki. Vahel meile tundub, et Kaspar luiskab, sest kuidas on see võimalik?

Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!