Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
  • Laeme tulemusi
    Ostukorvis ei ole tooteid

Aasta Jazziedendaja Kristiina Liivik, muusika ja kohv uue JURA S8 näol – kohe näha, et head sõbrad!

Postitatud

Tundub, et Kristiina Liivik annab jazziarmastuse kaasa juba tervitavast käepigistusest ja siirast soojast naeratusest – mis siis veel rääkida panusest ja tõukest, mis Kristiina oma tööga Saue Muusikakooli juhtides, selle rütmiosakonna mentor olles ning noorte rütmimuusikafestivali „Visioon“ organiseerides kasvavatele muusikutele andnud on! Ütlus – kes teeb, see jõuab – ongi vist inspireeritud just Kristiina säravast ja pühendunud elu-olekust ning innukast tööst noortega. Mõelda vaid, et tänu Kristiinale kiirgab armsast väikesest Saue linnakesest muusika näol nii palju kirge ja helisid, et sellega võiks lausa elektrit luua!

Nüüd saab aga lisaks muusikaarmastusele kooli direktorikabinetist, kus vähemalt rahvusvahelise rütmifestivali „Visioon“ ajal Kristiina kolleegide ja õpilaste mõnusat siblimist näha oli, kaasa ka midagi uut – sügava ja kiindunud kohvisõpruse. Sest just seal, kus on palju, tuleb aina juurde ja nii jagabki Kristiina oma väljateenitud Aasta Jazziedendaja kohvivõitu JURA S8 näol oma toredate kolleegide ja õpilastega.

Kuigi Kristiina tunnistab, et juba Jazziedendajaks nomineerimine oli auhind omaette ja et selle oleks võinud saada igaüks ülejäänud töökatest ja andekatest kandidaatidest, siis meie rõõmustame, et tiitel läks Kristiinale, kuna kohv kuulub paratamatult ja nauditavalt just koolidirektori elustiili juurde. Seda näitab juba laureaadi soov kohvimasin sisse sättida just oma teise koju – muusikakooli. „Meie kooli uksed on alati lahti ja sigimist-sagimist täis, mistõttu oleme juba ammu mõelnud korraliku kohvimasina soetamise peale,“ räägib naine. Kooli eelarvele mõeldes on aga arusaadavalt alati olnud esmakohal pillide ja muusikainventari tähtsus. „Tänu auhinnale saame nüüd väga hea kohviga kostitada nii oma inimesi kui ka külalisi,“ on Kristiina silmist tänu näha.

Nii tunnistab ammu oodatud ja unistatud JURA S8 kohvimasin Saue muusikakoolis lähedalt pealt muusikakooli aktiivset elu, meelitades laia kohvivalikuga (valida on ju lausa 15 erineva kohvijoogi vahel!) nii külalisi kui ka kolleege, valmistades peene piimavahuga erinevaid piimakohvisid direktorile ning rõõmustades väiksemaid nautlejaid kakaotassi taga. „Meelipaitav siidine piimavaht on paljud meie seast piimakohvi usku pööranud,“ tõdeb Kristiina naeratades ja lisab: „Siin majas, emotsionaalse töö kõrval on kohvil üsna kaalukas roll,“ samal ajal endale järgmist kohvijooki masina ekraanilt valides. Just seetõttu on ka JURA S8 puutetundlik ekraan ning ülilihtne kasutamine väga olulised funktsioonid. Masinakasutajate rohkuse juures lihtsalt peab kohvitassi täitmine ning masina hooldamine olema ülima kergusega hallatav ja kõigile, ka siililegi, selge. Ja seda, õnneks, JURA S8, lisaks silmailule pakubki.

Kohvil pole helisid täis majas aga vaid roll meeled erksad hoida – joogil on võime ka meeskonda liita ja puhkehetki naudingutega täita. Nii usub Kristiina, et kohv on kiire elutempo juures suurepäraseks vahendiks võtta aeg maha ja lonkshaaval elu üle mõtiskleda. Ja muidugi ka jazzi kõrval nautimiseks, sest mis saaks olla veel parem!

KAFO-l on rõõm tänada Kristiinat ja tänu temale ka uusi kohvi- ja jazzisõpru Sauel nende panuse eest Eesti jazzmuusikasse ja soovida imelisi muusikahetki koos hea kohviga!

Laura Verte

KAFO kunstnik ja kohvisõber.

19 postitust

Kõik muutub lilleks, kust ta läbi astub. KAFO müügisaaliga juhtub seda alalõpmata. Ja kirjutab koletu hästi, kui kellegagi kord kohvist jutu peale saanud. Tema reportaažid loeme läbi enne hommikusi uudiseid.

Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!