Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
  • Laeme tulemusi
    Ostukorvis ei ole tooteid

Uus aasta, uus kohvirutiin?

Postitatud

Uus aasta on käes! Mis oleks parem viis selle alustamiseks kui uhiuus kohvirutiin? Kui soovid enda igapäevaellu törtsu põnevust luua ja midagi uut proovida, siis siin on mõned soovitused, kuidas alustada ja endale see õige kohvilahendus leida.

KAPSELMASIN

Kui soovid avastada lihtsat ja nauditavat viisi kohvi valmistamiseks, siis tasub pilk heita kapsellahenduste suunas. Need mitmekülgseid maitseelamusi pakkuvad masinad muudavad hommikuse kohvi nautimise tõeliselt muretuks.

KAFO valikus leidub kolm erinevat kapslisüsteemi – Nespresso, Dolce Gusto ja Lavazza BLUE. Igaühel neist on oma eripärad, võimaldades sul avastada uusi maitseid ja aromaatseid kohvihetki. Kapselmasinad on uskumatult lihtsad kasutada ning võimaldavad sul nautida suurepärast tassi kohvi vaid mõne sekundiga.

Enne kui sukeldud kapslite valikusse, on oluline meeles pidada, et igat tüüpi kapslid ei pruugi sobida kõigi masinatega. Seega, kui soovid täiuslikku kohvielamust, veendu, et valitud kapslid oleksid just sinu kapslimasina jaoks ideaalsed. Uuel aastal avasta kohvimaailma uusi nüansse läbi mugavuse ja maitse!

ESPRESSOMASIN

Kui igapäevane tassike kohvi on sinu jaoks palju enamat kui lihtsalt kofeiinilaks, siis võiksid kaaluda midagi erilisemat kui lihtne kapselkohv. Astume koos avastusretkele uude maailma – uus aasta, uus kohvirutiin!

Traditsioonilisuse austajatele soovitan kaaluda espressomasina soetamist. See elegantne seade avab uksed mitmekülgsete kohvijookide maailma, alustades trendikast cortadost ja lõpetades klassikalise cappuccinoga. KAFOs on lai valik espressomasinaid, mis sobivad suurepäraselt koduseks kasutamiseks. Olgu sul silm peal kompaktsel musta kohvi masinal nagu näiteks Stollar The Slim Cafe või unistad tippklassi mudelist nagu JURA Z10 – KAFO valikus leiab iga kohvihuviline midagi, mis paneb südame kiiremini põksuma.

Kui mõtled, kuidas leida endale just see õige espressomasin, siis tasub uurida meie juhendit SIIT. Olgu sulle teejuhiks maitsemeistrid ja kohvikunstnikud, kes aitavad sul valida täiusliku masina, et uus aasta algaks maitseelamuste rohkusega!

KÄSITSI VALMISTAMISE MEETODID

Kui sa oled sügavam kohvihuviline, siis võiksid tutvuda kahe imelise meetodiga, mis tõstavad kohvi valmistamise uuele tasemele – tere tulemast Aeropressi ja Chemexi maailma, kus kohvivalmistamisest saab kunst omaette!

Aeropress, Stanfordi leiduri geniaalne patenteeritud leiutis, ühendab endas filtrikohvi ja presskannu parimad omadused, andes samasuguse maitseelamuse nagu espresso, kuid vaid murdosa ajaga. See on kiire, lihtne ja loob tassi puhta ning särava kohvi. Rohkem teavet Aeropressi kohta leiad SIIT.

Teine võluv võimalus on Chemex, 1941. aastal keemiateadlase Dr. Peter Schlumbohmi poolt välja mõeldud filtrikohvi valmistamise meetod. Chemexi kohvifiltrid, mis on spetsiaalselt välja töötatud teadlaste poolt, tagavad puhta ja mõruda järelmaitseta kohvielamuse.

Kui tahad avastada veel ühe võimaluse sarnase filtrimeetodi jaoks, siis tasub tutvuda HARIO V60-ga, mille kohta leiad rohkem infot SIIT.

Kui oled endiselt kahevahel, millist kohvilahendust valida, siis tule külasta meie kauplust aadressil Peterburi tee 44/1. Seal ootavad sind kogenud baristad, kes aitavad sul leida just selle õige kohvilahenduse. Meie valik on mitmekesine ning kõik kohvilahendused on proovimiseks ja katsetamiseks valmis. Uus aasta, uus kohvirutiin – avasta see koos meiega!

Brenda

15 postitust

Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!