Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
 • Laeme tulemusi
  Ostukorvis ei ole tooteid
Laeme tulemusi

UUS! JURA X8 espressomasin

Tootekood: 15413

Espressomasin X8 on uskumatult mitmekülgne: sellega saab valmistada piima või piimavahuga kohvijooke, aga ka musta kohvi ja klassikalist kannukohvi. Lisaks saab sellega teha eri temperatuuril teevett.

Sel on tugev reguleeritava kõrgusega topelttila ning piisab ühest nupuvajutusest, et valmistada kohvijook või isegi korraga kaks kohvijooki otse tassi või klaasi. Tänu praktilisele tassipaigutajale sobib see suurepäraselt iseteeninduslikuks kasutamiseks.

 

Hind ostes
2938.8 €
Hind järelmaksuga
80.49 / kuus
Kuumakse 80.49 € tingimustel: lepinguperiood 48 kuud, sissemakse 0%, intress 9,9%, lepingutasu 0 €. Järelmaksu pakub AS LHV Finance ja AS ESTO - loe täpsemalt siit.
-
+
KAFO Tallinna ja Tartu esindusse järeletulemine alati tasuta
Soovid ise järele tulla? Aga palun, KAFO Tartu ja Tallinna esinduses on ise järeletulemine alati tasuta.
Üle 50 € tellimusega transport tasuta
Üle 50 € tellimusega transport tasuta
Alla 50 € tellimus kulleriga 4,99 €
Alla 50 € tellimus pakiautomaati 3,99 €
Vaata kõiki omadusi

Espressomasin X8 on uskumatult mitmekülgne.

X8-ga saab valmistada piima või piimavahuga kohvijooke, aga ka musta kohvi ja klassikalist kannukohvi. Lisaks saab sellega teha eri temperatuuril teevett. Sel on tugev reguleeritava kõrgusega topelttila ning piisab ühest nupuvajutusest, et valmistada kohvijook või isegi korraga kaks kohvijooki otse tassi või klaasi. Tänu praktilisele tassipaigutajale sobib see suurepäraselt iseteeninduslikuks kasutamiseks. Sama kehtib ka suurte ja selge paigutusega valmistusnuppude kohta. Eri kohvijoogid saab ekraanil paigutada sobivale kohale. Ükskõik kas seadmel on suur standardvarustusse kuuluv veepaak või töökindel värske vee komplekt, espressomasin X8 tagab esmaklassilise tulemuse nii eri kohtades kui ka statsionaarsel kasutamisel.

Tipptasemel tehnoloogia tagab ideaalse naudingu.

Professionaalne Aroma kohviveski on vaiksema müratasemega ja tagab ühtlasema jahvatuse, jahvatatud kohv sisaldab rohkem peenosakesi, millest vabaneb ideaalsel hulgal maitset. See töötab kiiresti ja täpselt ning säilitab ubade rikkaliku aroomi. Impulss-tõmbeprotsess (P.E.P.®) tagab väikeste kohvijookide korral optimaalse tõmbeaja ning võimaldab valmistada enneolematult maitsvat ristretto't ja espressot. Tänu reguleeritava kõrgusega topelttilale ja esmaklassilisele piimavahutehnoloogialeon espressomasinaga X8 valmistatud moodsad piima ja piimavahuga kohvijoogid lausa täiuslikud. Kõik juhtnupud paiknevad espressomasina esiküljel ning on hästi nähtavad ja käepärase asetusega. Ka veepaaki ja oamahutit saab täita seadme esiküljelt. Et vältida seadme omavolilist käsitsemist, on standardmudeli veepaak ja oamahuti lukustatavad. Vedeliku- ja kohvipaksusahtel on ergonoomilise disainiga ning neid saab ühe käega välja tõmmata, tänu millele käib nende tühjendamine kiiresti ja tõhusalt. Juhtnupud tõstavad esile seadme lihtsat tööpõhimõtet. Tänu püstisele TFT-ekraanile ja suurtele arusaadavatele valmistusnuppudele on seadet kerge kasutada isegi neil, kes pole seda enne teinud. Valmistus- ja hooldusnupud saab lukustada, et vältida seadme omavolilist ümberprogrammeerimist või juhuslikku töölehakkamist puhastamise ajal.

Garanteeritud on TÜV nõuetele vastav puhtus.

Espressomasina X8 hooldamine on sama lihtne kui selle kasutamine. Sisseehitatud loputus-ja puhastusprogrammid tagavad JURA originaalhooldustoodete kasutamisel vastavuse TÜV sertifikaadi hügieeni- ja puhtusnõuetele. Isegi espressomasina X8 piimasüsteemi puhastus on automaatne ja toimub vaid ühe nupuvajutusega. Tugeva topelttila saab kergesti lahti võtta. Topelttila ees asuvatele piimaavadele pääseb kergesti ligi ja need saab vajaduse korral suurema vaevata välja vahetada.

Sama isikupärane kui Sinu eelistused.

Espressomasinat X8 saab kasutada koos teiste kohvimasinate ja elegantsete lisatarvikutega, nagu tassisoojendi, piimajahuti, värske vee komplekt või makselahendus, tänu millele sobib see suurepäraselt terviklike ja eritellimusel valmistatud kohvilahenduste pakkumiseks erinevates valdkondades.

UUE JURA X8 eelised:

 • 21 programmeeritavat kohvijooki
 • Lukustatav oamahuti ja veepaak
 • Jookide ja programmeerimise keelamise võimalus
 • Esiküljel 6 suurt valmistamisnuppu
 • Veepaak 5 L
 • Oamahuti maht 0,5 kg (võimalik suurendada kuni 1 kg)
 • Kasutab veefiltrit CLARIS Pro Smart
 • Kohvipaksusahtli maht (jookide arv) max 40

Klientide tagasiside

5/5

JURA X8-le sobivad hooldustarvikud

JURA X8-le sobivad lisatarvikud

Lahtiste uste päevad, 40 tundi nädalas!

Tule külla ja kohv on meie kulul! Küsi ja uuri – kui me ei peaks vastust teadma, on ka teine tass tasuta!

Tule külla!
Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!