Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
 • Laeme tulemusi
  Ostukorvis ei ole tooteid
  Laeme tulemusi

  JURA X6 espressomasin

  Kui vajate espressomasinat, millega saab valmistada musta kohvi, esmaklassilist kannukohvi ja kahe eri temperatuuriga teevett, siis on X6 parim lahendus. Tänu lihtsale tööpõhimõttele sobib see iseäranis hästi iseteeninduslikuks kasutamiseks, näiteks töötajatele või külalistele.

  Hind ostes
  2268 €
  Hind järelmaksuga
  66.53 / kuus

  Kuumakse 66.53 € tingimustel: lepinguperiood 48 kuud, sissemakse 0%, intress 9,9%, lepingutasu 0 €. Järelmaksu pakub AS LHV Finance ja AS ESTO – loe täpsemalt siit.

  -
  +
  KAFO Tallinna ja Tartu esindusse järeletulemine alati tasuta
  Soovid ise järele tulla? Aga palun, KAFO Tartu ja Tallinna esinduses on ise järeletulemine alati tasuta.
  Üle 50 € tellimusega transport alati tasuta
  Üle 50 € tellimusega transport alati tasuta
  Alla 50 € tellimus kulleriga 4,50 €
  Alla 50 € tellimus pakiautomaati 2,99 €
  Vaata kõiki omadusi

  Kui vajate espressomasinat, millega saab valmistada musta kohvi, esmaklassilist kannukohvi ja kahe eri temperatuuriga teevett, siis on X6 parim lahendus. Tänu lihtsale tööpõhimõttele sobib see iseäranis hästi iseteeninduslikuks kasutamiseks, näiteks töötajatele või külalistele. Espressomasina X6 ekraanil saab kõik kohvijoogidpaigutada eri kohale. X6 jaoks on olemas hulk spetsiaalselt JURA kohvimasinatele mõeldud lisatarvikuid, nagu tassisoojendi ja makselahendus, et pakkuda terviklikkening eritellimusel valmistatud kohvilahendusi. Tänu suurele veepaagile ja värske vee komplektile, mille saab lisada pärast paigaldust, sobib X6 ühtviisi hästi kasutada nii eri kohtades kui ka statsionaarselt.

  Tipptasemel tehnoloogia tagab ideaalse naudingu.

  Uuenduslik jahvati AromaG3 tagab, et igaks valmistuskorraks on olemas täpselt õige jahvatusastmega jahvatatud kohv. See ülitäpne jahvati töötab nüüd kaks korda kiiremini ja säilitab ubade rikkaliku aroomi. Impulss-tõmbeprotsess (P.E.P.®) tagab väikeste kohvijookide korral optimaalse tõmbeaja ning võimaldab valmistada enneolematult maitsvat ristretto't ja espressot. Kõik juhtnupud paiknevad espressomasina X6 esiküljel ning on hästi nähtavad ja käepärase asetusega. Ka veepaaki ja oamahutit saab täita seadme esiküljelt. Et vältida seadme omavolilist käsitsemist, on standardmudeli veepaak ja oamahuti lukustatavad. Vedeliku-ja kohvipaksusahtel on ergonoomilise disainiga ning neid saab ühe käega välja tõmmata, tänu millele käib nende tühjendamine kiiresti ja tõhusalt. Juhtnupud tõstavad esile seadme lihtsat tööpõhimõtet. Tänu püstisele värvilisele TFT-ekraanile ja suurtele arusaadavatele valmistusnuppudele on seadet kerge kasutada isegi neil, kes pole seda enne teinud. Valmistus- ja hooldusnupud saab lukustada, et vältida seadme omavolilist ümberprogrammeerimist või juhuslikku töölehakkamist puhastamise ajal.

  Garanteeritud on TÜV nõuetele vastav puhtus.

  Uue X-seeria kohvimasinate hooldamine on sama lihtne kui nende kasutamine: sisseehitatud loputus- ja puhastusprogrammid tagavad JURA originaalhooldustoodete kasutamisel vastavuse TÜV sertifikaadi hügieeni- ja puhtusnõuetele.

  Sama isikupärane kui Sinu eelistused.

  Espressomasina X6 jaoks on olemas hulk spetsiaalselt JURA professionaalsetele seadmetele mõeldud lisatarvikuid, nagu värske vee komplekt, tassisoojendi ja makselahendus, et pakkuda terviklikke ning eritellimusel valmistatud kohvilahendusi.

  UUE JURA X6 eelised:

  • 10 programmeeritavat musta kohvi põhist jooki
  • Lukustatav oamahuti ja veepaak
  • Jookide ja programmeerimise keelamise võimalus
  • Esiküljel 6 suurt valmistamisnuppu
  • Veepaak 5 L
  • Oamahuti maht 0,5 kg (võimalik suurendada kuni 1 kg)
  • Kasutab veefiltrit CLARIS Pro Smart
  • Kohvipaksusahtli maht (jookide arv) max 40
  • Stiilne välimus ja dark inox värvus

  Klientide tagasiside

  5/5

  JURA X6-le sobivad hooldustarvikud

  JURA X6-le sobivad lisatarvikud

  Lahtiste uste päevad, 50 tundi nädalas!

  Tule külla ja kohv on meie kulul! Küsi ja uuri – kui me ei peaks vastust teadma, on ka teine tass tasuta!

  Tule külla!
  Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!