Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
  • Laeme tulemusi
    Ostukorvis ei ole tooteid
Laeme tulemusi

JURA Riguardo kohvioad 250g

11.4 €
Järelmaks €
Enimostetud mudel! Toode on laos
Tootekood:
11.4 €
Järelmaks €
Enimostetud mudel! Toode on laos
-
+

Päritolu/saak

Kohvioad pärinevad kolmest piirkonnast: FIECH Mehhikos, Bukonzo Joint Ugandas ja Gayo Megah Berseri Indoneesias. Kõigis kolmes riigis kasvab kohv 1400–2200 m kõrgusel merepinnast ja on hoolikalt käsitsi korjatud.

Lähemalt sellest kohvist

Kõik farmid on Fairtrade’i sertifikaadiga – see tagab neile saagi eest hinna, mis katab jätkusuutliku tootmise kulud. Lisaks on tagatud Fairtrade Premium, demokraatlik organisatsiooni struktuur, töötajate väljaõpe, head töötingimused ja keskkonnahoidlik tootmine. Fairtrade aitab põllumajandustootjatel saada teadlikeks kaubanduspartneriteks maailmaturul.

 

Kohv on pärit sertifitseeritud maheallikast. Mahemärgistusega toit on toodetud ökoloogiliselt ja bioloogiliselt ohutul viisil. Keskkond on kaitstud, energiat on kasutatud vastutustundlikult, inimtegevuse mõju loodusele on välditud ja arvesse on võetud looduslikku elutsüklit. Kui valite tooted, millel on mahekleebis, aitate kaitsta keskkonda ja säilitada bioloogilist mitmekesisust.

Maitse

Selle 100% Mehhiko, Uganda ja Indoneesia araabika ubade seguga valmistad täidlase kohvi. Juues tunned, kuidas maitsed valguvad üle keele. Intensiivsed maitsed – mõru ja vürtsikas. Maitses on tunda kakaod ja kergelt kaneeli. See on iseloomuga kohv!

  • Täidlus 7/10
  • Röstimisaste 8/10

Soovitus

See kohv sobib ideaalselt jõulise espresso valmistamiseks. Kui lisada joogile veidi piima, saab sellest tasakaalustatud magusa järelmaitsega kohvijoogi.

Klientide tagasiside (0)

Lisa tagasiside

Lahtiste uste päevad, 40 tundi nädalas!

Tule külla ja kohv on meie kulul! Küsi ja uuri – kui me ei peaks vastust teadma, on ka teine tass tasuta!

Tule külla!
Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!

Klientide tagasiside