Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
 • Laeme tulemusi
  Ostukorvis ei ole tooteid
Laeme tulemusi

UUS! JURA piimasüsteemi puhastusgraanulid 90g

15.99 €
Järelmaks €
Enimostetud mudel! Toode on laos
Tootekood: 24158
15.99 €
Järelmaks €
Enimostetud mudel! Toode on laos
-
+

JURA piimasüsteemi puhastusgraanulid

Maitsvateks ja kvaliteetseteks piimakohvijookideks vajame puhast ja bakteritest vaba piimasüsteemi. Selleks piisab JURA puhastusgraanulitest ja ühest nupuvajutusest.

One-Touch funktsiooniga JURA espressomasinatel on sisse ehitatud automaatne piimavahustaja puhastusprogramm. Juhised puhastusprogrammi käivitamiseks on toodud kasutusjuhendis.

Teistel masinatel tuleb piimavahustaja puhastamiseks teha lahus:

 • Lasta lahus piimavahustajast läbi (samamoodi nagu piim)
 • korrata sama protsessi puhta veega.
 • Lahuse valmistamine: 1 doos, lisada 250ml sooja vett. (v.a Jura E8 2020 ja Z- seeria mudelitel, lisandub pesuprogrammis sobilik vee kogus ise)

  Puhastuskordade arv: 30 puhastuskorda

  Saksamaa Tehnilise Kontrolli Agentuuri (TÜV) nõuetele vastav puhtus tagab alati parima kvaliteediga kohvi

  Sõltumatu rahvusvaheline kontrolliorganisatsioon TÜV Rheinland, mis lähtub väga karmidest nõuetest, tunnistas JURA espressomasinad äärmiselt hügieenilisteks. See näitab, et kasutades JURA espressomasinates JURA hooldustooteid, mis on mõeldud spetsiaalselt elektrooniliselt juhitud puhastusprogrammide jaoks, tagad TÜV nõuetele vastava hügieeni ja puhtuse. Just seetõttu ei sisaldagi JURA piimasüsteemi puhasti fosfaate.

  Tõhus, kuid õrn

  JURA peene vahu tehnoloogia võimaldab nautida suurepärase kvaliteediga latte macchiato’t, cappuccino’t, espresso macchiato’t, flat white’i ja teisi piimaga kohvijooke. Selleks, et kõik jääkski nii, oleme välja töötanud piimasüsteemi puhastusvahendi. Automaatne puhastusprogramm koos JURA piimasüsteemi puhastusvahendiga teeb masina piimarasvadest ja -valkudest tõhusalt puhtaks. Puhtad torud tagavad peene sulgkerge piimavahu.

  Klientide tagasiside (0)

  Lisa tagasiside
  Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!

  Klientide tagasiside

  5/5