Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
 • Laeme tulemusi
  Ostukorvis ei ole tooteid
  Laeme tulemusi

  JURA E8 espressomasin

  JURA kõigi aegade enimmüüdud automaatset kohvimasinat on nüüd veelgi mugavam kasutada, see pakub suuremat kohvijookide valikut ja näeb välja värskelt stiilne. 4 uut kohvijooki, uue generatsiooni piimavahustaja ning mitmed disainilised uuendused.

  Hind ostes
  1099 €
  Hind järelmaksuga
  31.97 / kuus

  Kuumakse 31,97 € tingimustel: lepinguperiood 48 kuud, sissemakse 0%, intress 9,9%, lepingutasu 0 €. Järelmaksu pakub AS LHV Finance ja AS ESTO – loe täpsemalt siit.

  -
  +
  KAFO Tallinna ja Tartu esindusse järeletulemine alati tasuta
  Soovid ise järele tulla? Aga palun, KAFO Tartu ja Tallinna esinduses on ise järeletulemine alati tasuta.
  Üle 50 € tellimusega transport alati tasuta
  Üle 50 € tellimusega transport alati tasuta
  Alla 50 € tellimus kulleriga 4,50 €
  Alla 50 € tellimus pakiautomaati 2,99 €
  Vaata kõiki omadusi

  Piimavahustaja G2

  Uus parimatest materjalidest valmistatud profiklassi piimavahustajaG2 näeb välja ja on käsitsemisel tõeliselt kvaliteetne. See lisab cappucino’le ja teistele piima või piimavahuga kohvijookidele iga kord mõnusalt paksu ja õhulise vahukihi.

  50% suurem joogivalik

  JURA on oma menukaimat kohvimasinat veelgi täiustanud. Nüüd valmistab E8 nupuvajutusega kokku 12 erinevat kohvijooki. Muu hulgas on lisandunud kuuma vee valmistamise võimalus rohelise tee ning espresso doppio ja espresso macchiato jaoks. Ja nagu JURA puhul ikka – kõik menüü on Eesti keeles!

  Küps ilu

  Reljeefse kujundusega veemahuti rõhutab E8 selgejoonelist disaini. Mahuti metallkäepidemed on käe all mõnusalt rasked. Täiusliku kohvijoogi valmimist on uue kroomitud tassivõre taustal lust jälgida. Ilu pole üksnes detailides – E8 jätab ka üldiselt stiilse mulje!

  P.E.P.®-espresso'dega jääb rahule ka nõudlikum barista

  Hulk uudseid tehnilisi lahendusi, tänu millele valmivad nii vanad lemmikud kui ka trendikad uued kohvijoogid tõeliselt kvaliteetselt. AromaG3 veski on varasemast kaks korda kiirem, kuid säilitab kohviubade hõrgu aroomi. Impulss-tõmbeprotsess (P.E.P.®) valmistab kangeid kohvijooke optimaalse kiirusega ning teeb ristretto’st ja espresso’st tõelised maitseelamused.

  Loe klientide tagasisidet

  Klientide tagasiside (6)

  Lisa tagasiside
  5/5
  Merike Bezrodnaja - 13.03.2019

  Ostsime selle masina mõned muud tagasi isale ja parim kohv! Endal kodus jura ena 9 Micro ja ei anna võrreldagi! Suurepärane jookide valik ja väga lihtne käsitleda. Loodan lähitulevikus endale ka soetada!

  5
  5/5
  Ethel Alviste - 19.09.2018

  Ütleme nii, et kui Jura kohvi proovid siis enam iialgi ei taha tavalist masinakohvi. Vahe on lihtsalt nii suur, eriti kui veel valida mõned head kohvioad. ? Ning masina käsitlemine pole üldse keeruline. Soovitan soojalt!

  5
  5/5
  Debora Oolos - 17.09.2018

  Suurepärane Jura, pea kui pereliige. Kasutasin seda Kafo poolt korraldatava kampaania raames testperioodil kodus, hiljem ei pidanud vastu ning ostsin sama mudeli, vahetades vana Jura "sõbra" vastu. Mugav hoolduses, võimeline rahuldama kõigi kohvijoojate soove. Vastupidavusest siinjuures rääkima ei pea.. Esimene Jura elas meiega pea 15 aastat, hiljem sai omale uue omaniku.

  5
  5/5
  Kristi - 15.02.2018

  Olen kasutanud seda masinat pool aastat ja olen väga rahul. Hea, mugav ja lihtne. Külalised alati kiidavad ja küsivad, mis masin meil on :)

  5
  5/5
  Liilia Rõõm - 13.02.2018

  Kasutasin seda masinat 10 pąeva ja see on minu suur lemmik,loodan,et saan varsti päriseks soetada!

  5
  5/5
  Urmas - 14.11.2017

  Super masin, teeb minu lemmik flat-white ka! Seadistamine ja jookide valik väga lihtne ja loogiline.

  5

  Klientide tagasiside

  5/5

  JURA E8-le sobivad hooldustarvikud

  JURA E8-le sobivad lisatarvikud

  Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!