Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
  • Laeme tulemusi
    Ostukorvis ei ole tooteid
Laeme tulemusi

Johan & Nyström Colombia Zapata 250g

Tootekood: J&N.COLOMBIACLAROS

See on fantastiline roosa bourboni liiki kohv. Kui Johan&Nyström seda teiste Kolumbia kohvide kõrval degusteerisid, paistis see eredalt silma oma lillelise karakteri poolest, milles kumasid ka mango ja punase õuna nüansid.

Riik: Kolumbia

Piirkond: Huila

Tootja: Zapata perekond

Kasvu kõrgus: 1700 m

Araabika sort: roosa burboun

 

Soovi korral jahvatame kohvioad vastavalt valmistusmeetodile.

Hind ostes
18.1 € 20.1 € (-2 €)
-
+
KAFO Tallinna ja Tartu esindusse järeletulemine alati tasuta
Soovid ise järele tulla? Aga palun, KAFO Tartu ja Tallinna esinduses on ise järeletulemine alati tasuta.
Üle 50 € tellimusega transport tasuta
Üle 50 € tellimusega transport tasuta
Alla 50 € tellimus kulleriga 4,99 €
Alla 50 € tellimus pakiautomaati 3,99 €
Loe lisaks

Kohvi kasvataja Pedro on kasvanud kohviistanduses ning peab täna oma naise Nelsyga farmi Finca La Chorrera. Pedro hoolitseb puude ja kõigi saagikoristusjärgsete toimetuste eest ning Nelsy kannab hoolt farmi üldise hoolduse ning majanduse eest. Raske tööga on nad oma kvaliteedi poolest tuntuks saanud. Samuti on nad teinud palju koostööd Caravela kohviekspertidega ja on hakanud õpetama naabruskonna farmereid, kuidas töövõtetega kvaliteeti tõsta.

Johan&Nyströmi kauaaegne ekspordipartner Caravela korraldas eelmisel talvel kohvikonkursi “Colombia otsib superstaari”, et tuua välja Kolumbia erinevate kohvi kasvatuspiirkondade mitmekesisus ja hinnata potentsiaali. Konkurss oli võimalus näidata kohvitootjatele, et kõrgem kvaliteet võib tähendada oluliselt kõrgemaid hindu. Osalevad farmerid pidid esitama kohvi, mida hindas kohtunike kogu ning mille hulgast valiti välja 15 parimat. Finaali saanud kohvid saadeti üle maailma valitud röstikodadesse röstimiseks ning maitsmiseks. Kohv, mis sai röstikodadelt kõige kõrgema hinde, Johan&Nyströmi puhul Zapata farm, sai otsepakkumise.

Araabika alaliik roosa burboun on natuke lihtsam liik burbounist, kus marjad muutuvad küpsemisel roosaks, mitte tavapäraselt punaseks. See on suhteliselt haruldane liik, kuna tal on retsessiivsed omadused. See tähendab, et punase burbouniga kokkupuutel võtab see kergesti üle punase burbouni tunnused ja maitseomadused. Kui aga see nii ei juhtu, säilitab see oma fantasilised puuviljased ja lillelised maitsenoodid.

Johan & Nyströmi erikohvid

Hario V60 koonused

Hario V60 valmistamise lisatarvikud

Aeropress

Lahtiste uste päevad, 40 tundi nädalas!

Tule külla ja kohv on meie kulul! Küsi ja uuri – kui me ei peaks vastust teadma, on ka teine tass tasuta!

Tule külla!
Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!

Klientide tagasiside

5/5