Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
  • Laeme tulemusi
    Ostukorvis ei ole tooteid
Laeme tulemusi

J&N Sumatra Gayo FTO kohvioad 250g

Tootekood: J&N.SUMATRA

Sumatra Gayo rikkalikus aroomis tunned vürtse, ürte ja värskeid viigimarju. Kohv on mõnusalt täidlane, hästi tasakaalus ning pehme järelmaitsega.

Sumatra Gayo kohvioad sobivad suurepäraselt nii JURA kohvimasinasse, kui ka HARIO ja AeroPressi meetodil kohvi valmistamiseks.

Hind ostes
11.1 €
-
+
KAFO Tallinna ja Tartu esindusse järeletulemine alati tasuta
Soovid ise järele tulla? Aga palun, KAFO Tartu ja Tallinna esinduses on ise järeletulemine alati tasuta.
Üle 50 € tellimusega transport alati tasuta
Üle 50 € tellimusega transport alati tasuta
Alla 50 € tellimus kulleriga 4,50 €
Alla 50 € tellimus pakiautomaati 2,99 €
Sumatra Gayo FTO kohvioad

Aus kaubandus

Sumatra Gayo on tuntud vürtsika maitse poolest, mida täiendavad ürtide ja värske viigimarja nüansid. Maitse on tasakaalustatud ja täidlane. Järelmaitse on meeldivalt pehme.

Fairtrade ja Organic sertifikaadiga kohv pärineb Koptan Gayo Megah Bersiri kooperatiivist, mis asub Sumatra põhjapoolseimas, Acehi provintsis. Kooperatiivi kuulub juba rohkem kui 500 farmerit ja veelgi enam kohvikasvatajaid on liitumisootel. Sumatra Gayo kohvisegu koosneb typica-araabika sortidest Ateng,Tim-tim ja S-Lini, mis kasvavad 1300-1500 m kõrgusel merepinnast.

Lae alla J&N Brasiilia Fortaleza toote PDF

Johan&Nyströmi erikohvid

Johan&Nyströmi kohvid oleme valinud farmeritelt, kes jagavad meie kirge kvaliteedi vastu. Teame farmeri nime, kohvi täpset päritolu ja usume jätkusuutlikkusse kohvikasvatusse. Seda kõike kokku nimetame Direct Trade’iks – otsekauplemiseks. Meie kohvid on saanud hindeks vähemalt 80 punkti 100-st, tänu millele kuuluvad need speciality coffee ehk erikohvide kategooriasse.

Kohvirevolutsioon aastast 2004

Röstime kohvi aeglaselt, et tuua igast oast esile selle parimad ja ainulaadseimad omadused. Meie kohvifilosoofia põhineb päritolul, kasvataja kutseoskustel ja tarneketi läbipaistvusel.

Klientide tagasiside

5/5

Vaata ka teisi kohviube:

Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!