Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
 • Laeme tulemusi
  Ostukorvis ei ole tooteid
  Laeme tulemusi

  J&N Fundamental kohvioad 500g

  Fundamental on 100% araabika ubadest koosnev, mõnusa tasakaalu ja magusa maitse profiiliga, milles on tunda nektariini, iirist ja nougatit. Need kohvioad sobivad suurepäraselt espresso valmistamiseks.

  Hind ostes
  18.9 €
  -
  +
  KAFO Tallinna ja Tartu esindusse järeletulemine alati tasuta
  Soovid ise järele tulla? Aga palun, KAFO Tartu ja Tallinna esinduses on ise järeletulemine alati tasuta.
  Üle 50 € tellimusega transport alati tasuta
  Üle 50 € tellimusega transport alati tasuta
  Alla 50 € tellimus kulleriga 4,50 €
  Alla 50 € tellimus pakiautomaati 2,99 €
  Johan & Nyström

  Aus kaubandus

  Sumatra Gayo on tuntud vürtsika maitse poolest, mida täiendavad ürtide ja värske viigimarja nüansid. Maitse on tasakaalustatud ja täidlane. Järelmaitse on meeldivalt pehme.

  Fairtrade ja Organic sertifikaadiga kohv pärineb Koptan Gayo Megah Bersiri kooperatiivist, mis asub Sumatra põhjapoolseimas, Acehi provintsis. Kooperatiivi kuulub juba rohkem kui 500 farmerit ja veelgi enam kohvikasvatajaid on liitumisootel. Sumatra Gayo kohvisegu koosneb typica-araabika sortidest Ateng,Tim-tim ja S-Lini, mis kasvavad 1300-1500 m kõrgusel merepinnast.

  Lae alla J&N Brasiilia Fortaleza toote PDF

  Johan&Nyströmi erikohvid

  Johan&Nyströmi kohvid oleme valinud farmeritelt, kes jagavad meie kirge kvaliteedi vastu. Teame farmeri nime, kohvi täpset päritolu ja usume jätkusuutlikkusse kohvikasvatusse. Seda kõike kokku nimetame Direct Trade’iks – otsekauplemiseks. Meie kohvid on saanud hindeks vähemalt 80 punkti 100-st, tänu millele kuuluvad need speciality coffee ehk erikohvide kategooriasse.

  Kohvirevolutsioon aastast 2004

  Röstime kohvi aeglaselt, et tuua igast oast esile selle parimad ja ainulaadseimad omadused. Meie kohvifilosoofia põhineb päritolul, kasvataja kutseoskustel ja tarneketi läbipaistvusel.

  Klientide tagasiside

  5/5

  Vaata ka teisi kohviube:

  Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!