Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
 • Laeme tulemusi
  Ostukorvis ei ole tooteid
  Laeme tulemusi

  J&N El Salvador Menendez kohvioad 250g

  El Salvadori maitses tunned piimašokolaadi magusust ning küpse apelsini happesust koos iirise nootidega, aroom lisab röstitud pähklite ning šokolaadi hõrku küllust.

  Need kohvioad sobivad suurepäraselt HARIO ja AeroPressi meetodil kohvi valmistamiseks. Osadele meeldib kasutamiseks ka JURA kohvimasinas, kuid seal võib see kohv paljude jaoks siiski pisut "hapukaks" jääda.

  Hind ostes
  9.9 €
  -
  +
  KAFO Tallinna ja Tartu esindusse järeletulemine alati tasuta
  Soovid ise järele tulla? Aga palun, KAFO Tartu ja Tallinna esinduses on ise järeletulemine alati tasuta.
  Üle 50 € tellimusega transport alati tasuta
  Üle 50 € tellimusega transport alati tasuta
  Alla 50 € tellimus kulleriga 4,50 €
  Alla 50 € tellimus pakiautomaati 2,99 €
  El Salvador kohvioad

  Menendezi perefarm

  Menendezi perefarmist pärit Bourbon-araabika kohvisegu sisaldab teisigi araabika-sorte, nagu Pacamara, Geisha ja Caturra, mis on kasvanud 1300-1600 m kõrgusel merepinnast erilises bio-koridoris, kus ülelendavad rändlinnud väetavad kohvipõldu naturaalselt ning kus rohked liblikad ja putukad kannavad hoolt naturaalse tolmlemise eest.

  Lae alla J&N El Salvadori toote PDF

  Johan&Nyströmi erikohvid

  Johan&Nyströmi kohvid oleme valinud farmeritelt, kes jagavad meie kirge kvaliteedi vastu. Teame farmeri nime, kohvi täpset päritolu ja usume jätkusuutlikkusse kohvikasvatusse. Seda kõike kokku nimetame Direct Trade’iks – otsekauplemiseks. Meie kohvid on saanud hindeks vähemalt 80 punkti 100-st, tänu millele kuuluvad need speciality coffee ehk erikohvide kategooriasse.

  Kohvirevolutsioon aastast 2004

  Röstime kohvi aeglaselt, et tuua igast oast esile selle parimad ja ainulaadseimad omadused. Meie kohvifilosoofia põhineb päritolul, kasvataja kutseoskustel ja tarneketi läbipaistvusel.

  Klientide tagasiside

  5/5
  Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!