Добавьте товаров на сумму 50.00 € и получите бесплатную доставку!
  • Загружаем результаты
Загружаем результаты

J&N Sumatra Gayo FTO в зернах 250 г

Tootekood: J&N.SUMATRA

В богатом аромате Sumatra Gayo чувствуются нотки пряностей, специй и свежего инжира. Приятно насыщенный, идеально сбалансированный кофе с мягким послевкусием.

Зерна Sumatra Gayo отлично подходят для приготовления кофе как в кофемашинах JURA, так и по методу HARIO и в аэропрессе.

Цена при покупке
11.1 €
-
+
Забрать товар в таллиннском или тартуском представительстве KAFO всегда можно бесплатно
Желаете забрать товар сами? Добро пожаловать, забрать товар в таллиннском или тартуском представительстве KAFO всегда можно бесплатно
При заказе от 50 € доставка всегда бесплатно
При заказе от 50 € доставка всегда бесплатно
При заказе на сумму менее 50 € доставка с курьером – 4,50 €
При заказе на сумму менее 50 € доставка через посылочный автомат – 2,99 €
Sumatra Gayo FTO kohvioad

Aus kaubandus

Sumatra Gayo on tuntud vürtsika maitse poolest, mida täiendavad ürtide ja värske viigimarja nüansid. Maitse on tasakaalustatud ja täidlane. Järelmaitse on meeldivalt pehme.

Fairtrade ja Organic sertifikaadiga kohv pärineb Koptan Gayo Megah Bersiri kooperatiivist, mis asub Sumatra põhjapoolseimas, Acehi provintsis. Kooperatiivi kuulub juba rohkem kui 500 farmerit ja veelgi enam kohvikasvatajaid on liitumisootel. Sumatra Gayo kohvisegu koosneb typica-araabika sortidest Ateng,Tim-tim ja S-Lini, mis kasvavad 1300-1500 m kõrgusel merepinnast.

Lae alla J&N Brasiilia Fortaleza toote PDF

Johan&Nyströmi erikohvid

Johan&Nyströmi kohvid oleme valinud farmeritelt, kes jagavad meie kirge kvaliteedi vastu. Teame farmeri nime, kohvi täpset päritolu ja usume jätkusuutlikkusse kohvikasvatusse. Seda kõike kokku nimetame Direct Trade’iks — otsekauplemiseks. Meie kohvid on saanud hindeks vähemalt 80 punkti 100-st, tänu millele kuuluvad need speciality coffee ehk erikohvide kategooriasse.

Kohvirevolutsioon aastast 2004

Röstime kohvi aeglaselt, et tuua igast oast esile selle parimad ja ainulaadseimad omadused. Meie kohvifilosoofia põhineb päritolul, kasvataja kutseoskustel ja tarneketi läbipaistvusel.

Отзывы клиентов

5/5
МЫ ЗНАЕМ ТАЙНУ ХОРОШЕГО КОФЕ И ХОТИМ ЕЙ ПОДЕЛИТЬСЯ СО ВСЕМИ. ВО ИМЯ ЛУЧШЕГО КОФЕ!