Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
  • Laeme tulemusi
    Ostukorvis ei ole tooteid

EVERSYS


Eversys on loodud 2009. aastal grupi inseneride poolt, kes olid eelnevalt kümneid aastaid tegelenud täisautomaatsete kohvimasinate arendusega – Eversys on noor firma tohutu kogemustepagasiga!

Eversys espressomasinad on leidnud kiiresti tee maailma juhtivatesse HoReCa-firmadesse – nende tooteid võib leida maailma kõrgeimast hoonest ja juhtivatest IT-firmadest.

Eversys tähendab täiuslikku kohvi ülimalt kaasaegses ja praktilises lahenduses.

Eversys pakub Sulle täisautomaatseid espressomasinaid, mille iga tassitäis suudab võistelda parima barista valmistatud espressoga traditsioonilisest „käpamasinast“. Espressost piimakohvideni – täiuslik kohvikutase koos tänapäevase elektroonilise mugavuse ja töökindlusega.

Eversys arendab e-Barista nägemust, kus mistahes ruum, kohvijoojate arv ega nõudlus tahes kui kiire teeninduse järele ei tee kohvipakkumise ühtlases kvaliteedis ainsatki järeleandmist.

E-Barista nägemuseks on kompromissideta täiuslik kohv ühelt poolt ning mõistlik kokkuhoid baristade töö- ja koolituskuludelt teiselt poolt.

Ja last not least – praktilisus loeb! – on Eversys espressomasinad moodulehitusega, mis teevad seadme hoolduse tõepoolest lihtsaks.

Eversys peakontor asub Šveitsis, Alpide jalamil, Genfist 160 km itta.

bfsupport

81 postitust

Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!