Lisa 50.00 € eest tooteid ja saa tasuta kohaletoomine
  • Laeme tulemusi
    Ostukorvis ei ole tooteid

Coffee Pixels


Coffee Pixelsi lugu

Algus kohvikust

2010. aastal kohvikuga alustades ei osanud me sellist teekonda ette kujutadagi! Läbi mitme kohvievolutsioonilaine oleme jõudnud punkti, kus kohvik on lõpuks see, mis ta alati on olnud – sotsiaalne kogemus. Ühiskonna teenimine, kvaliteedile pühendumine, arenemine ja haridus on põhjused, miks me siiani armastame olla kohaliku kohvi röstimise keskuse MiiT Coffee osa.

Kohv täiesti uuel moel

Me armastame maitsvat kohvi! Kuid medalil on ka teine külg: enamikul juhtudel käideldakse kohvi pärast valmistamist kui jäätmeid – need moodustavad kuni 80% kogu toodetud kohvist! Siit leidsimegi inspiratsiooni valmistada kohvi täiesti uuel moel, kasutades tervet kohvivilja, mitte ainult osa selle oast.

Eksperimenteerisime kuid, et saavutada soovitud tulemus – suurepärane kohv. Kuid rahvusvahelisel kohvipäeval, 1. oktoobril aastal 2016 alustati MiiT Coffee kohvikus Coffee Pixelsi kohvi proovimüügiga. Meil kulus paar kuud, et jõuda Riiast kõikidesse Balti riikidesse, ja 2017. aasta jooksul loodame jõuda kõikjale Euroopasse. Väikesest ideest on saanud lõpmatute võimalustega toode ning meil on Coffee Pixelsi tulevikuks veel palju suurepäraseid mõtteid, nii et hoiame ühendust!

Meie ettekujutus kohvist 

Rohkem kui kuueaastane kogemus kohvitööstuses on meile õpetanud, et jätkusuutlikkus on tähtis kohvitootmise igas etapis. Täiusliku kohvi tõeline jõud peitub selle serveerimises võimalikult paljudele inimestele. Coffee Pixels on teinud erikohvi veelgi kättesaadavamaks miljonitele inimestele üle maailma.

Telli KAFO e-poest:
1. Kohviamps “Coffee Pixels Cascara” 10g
2. Kohviamps “Coffee Pixels piimaga” 10g

Tunned huvi nende toodete edasimüügi vastu?
Võta ühendust:
Kristin Tenn
+372 5451 0582
kristin@kafo.ee

bfsupport

84 postitust

Me teame hea kohvi saladust ning tahame seda kõigiga jagada. Parima kohvi nimel!